444 91 08

​Halı Yıkamanın Püf Noktaları

30 Kasm 2015

Halı Yıkamanın Püf Noktaları

Halı Yıkamanın Püf Nokları, Evimizde, işyerimizde kullandığınız halılar bir süre sonra kirlenmeye başlıyor ve bu kirleri süpürmek, silmek veya yıkamak zorunda kalıyoruz. Ne kadar iyi temizlersek temizleyelim bizim görmediğimiz bakteriler, akarlar halımızda kalıyor ve bizim sağlığımızı olumsuz yönde etkiliyor. Peki bu akar ediğimiz canlılar nedir? Akarlar, gözle görülmeyecek kadar küçük olan acarina alt türünün büyük çoğunluğunu oluşturan eklem bacaklı canlılardır. Nemli bölgelerde yaşarlar ve insanlarda astım sorununun oluşmasına yol açarlar. Yapılan araştırmalarında bu bakteri ve akarların ne kadar insan sağlığına zarar verdiği kanıtlanmıştır. Halılarınızda sadece bakteri ve akarların dışında kıl, toz, yemek kalıntıları, çürümüş deriler de bulunmaktadır ve bu zararlı maddeler halılardan ayaklarınıza temas ediyor ve enfeksiyongibi mikrobik hastalıkların bulaşmasına sebep oluyor. Tabi ki bu bakteri ve mikroplardan kurtulmanın halı yıkamada püf noktaları bulunmaktadır.


Halı Yıkamanın Püf Noktaları Nasıl Belirlenmeli, Nelere Dikkat Edilmeli?

Gözle görülmeyen varlıkların olduğu halıların yıkanması oldukça zordur maalesef. Ne kadar zor görünse de özel halı yıkama kürlerimizle halılarınızdaki bakteri, mantar ve akarları yok ediyoruz. Halı yıkarken öncelikle halının ne tür iplik yapısının olduğu belirlenmelidir. İplik türüne göre uygun temizleyici kullanılmalıdır. Firmamızın tecrübeli personeli sayesinde halılarınız büyük titizlikle yıkanmaktadır. Alanında uzman personelimiz özel halı yıkama püf noktaları ile halılarınızdaki her türü kirin, lekenin kolayca temizlenmesini sağlıyor. Yurt dışında kullanılan üzerinde uzun zaman çalışılmış içinde özel pigmentlerin olduğu deterjanlar yıkanmasını daha da kolaylaştırıyor.Halı yıkama videolarımızı izleyerek nasıl temizlik yaptığımızı kendiniz görebilirsiniz. Ayrıca sizler için halı temizlemenin kolay yollarını ve halı yıkama püf noktalarını anlatan videolarımızı izleyip evde de uygulayabilirsiniz. Ayrıca diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise halılarınızı yanıcı madde özelliği gösteren kimyasallar ile yıkamayınız, yıkadığınız takdirde halınız da yıpranma ve eskime meydana gelir.


Halı Yıkama Fiyatlarımız

Halının m2 sine göre değişme göstermektedir. Firmamız sizin bütçenize en uygun fiyatları sunuyor. Bizim önceliğimiz işimizde en iyisi olmak. Sizlerin bizi tercih etmesiyle geleceğe daha güvenli bakıyoruz ve daha yenilikçi bir şekilde düşünüyoruz bu da sizlere daha kaliteli bir şekilde hizmet vermemizi sağlıyor.


Neden Bizi Seçmelisiniz

Öncelikle işimizi severek yapıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile hareket ediyoruz. Yenilikçi düşünüyoruz ve kendimize özel halı yıkama tekniği ile halılarınızı yıkıyoruz. Her halı türü için “halı nasıl iyi yıkanır" bu teknik üzerinden işimizi yapıyoruz. Halı yıkama konusunda yıllarını vermiş tecrübeli ekibimiz ile sizlere layık bir hizmet sunuyoruz. Son teknoloji ürünlerle Avrupa standartlarında kullanılan ileri teknoloji halı yıkama makinelerini kullanıyoruz. Bizim için sizin memnuniyetiniz çok önemlidir, öncelik olarak halınızı teknik ekibimiz inceliyor ve hangi özelliklere sahip olduğunu belirliyor ve bu doğrultuda tecrübeli ekibimiz halı yıkamanın püf noktaları belirleyerek doğru yıkama tekniğinin uygulanmasını sağlıyor. Yanlış teknikle yıkanmış bir halı hem temiz olmaz hem de halıyı yıpratabilir halı yıkamaya uygun özel tekniklerin olması gerekir. Son teknoloji sistemlerle hareket etmekteyiz ve bu da size daha iyi hizmet koşulları sağlamamıza yardım ediyor. En önemli olan şeylerden birisi de firmamız işini gerçekten severek yapıyor. Akar ve bakterilerin yok olması için özel üretilmiş temizleme ürünlerini kullanıyoruz. Diğer firmalar ile rekabet için değil, temizliği gerçekten esas aldığımız için bizi seçebilirsiniz.

Firmamız sizin memnuniyetiniz için son derece titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Sizde halılarınızı uygun fiyata, ilk günkü gibi canlı ve tertemiz olmasını istiyorsanız Step halı yıkamayı tercih etmelisiniz. Kaliteli hizmetimizden faydalanmak ve halı yıkamanın püf noktalarını öğrenmek için, 444 91 08 numaradan bize ulaşabilir ve halılarınızı bize bırakabilirsiniz.