444 91 08

Peki kaliteli bir şekilde halı nasıl yıkanır

30 Kasm 2015

Halı Nasıl Yıkanır ?

Halı Nasıl Yıkanır ?, Profesyonel halı yıkama işleminin aşamaları bulunmaktadır ve şirketimiz profesyonel elemanlarla çalışarak bu işlemleri en iyi şekilde yerine getirmektedir. Peki kaliteli bir şekilde halı nasıl yıkanır? Halılarınızın üzerinde şirketimize gelmeden önce yaklaşık olarak iki yüz elli bin mikroorganizma ve bir milyona yakın mikrop bulunmaktadır. Tesislerimizdeki temizleme işlemine girdikten sonra bütün mikrop ve mikroorganizmalar arınacaktır. Firmamızın çalışmalarını sıralayacak olursak;


Halılarınızı evinizden alıyoruz ve firmamıza getiriyoruz.

Teknisyenlerimiz halılarınızı inceliyorlar ve nasıl türde bir dokusu ve kumaşı var tespit ediliyor.

Özel hazırlanmış halı yıkama odalarımızda halının yapısına göre bir yıkama gerçekleşiyor ve özel olarak yaptığımız halı temizleme şampuanlarımızı kullanıyoruz. Böylelikle halılarınız ilk günkü gibi canlı görüntüsüne kavuşuyor.

  • İyi bir durulama yapıyoruz çünkü iyi durulanmayan bir halı koku ve rutubet yaratır bu yüzden durulama kısmı mikropların ölmesi kadar önemlidir.
  • Durulanan halılarınızı özel halı kurutma odalarımızda kurutuyoruz.
  • Kuruyan halılarınızı paketleyip size teslim ediyoruz.


Halı Nasıl Yıkanır ve Önemi Nedir ?

Öncelikle birçok hastalığın sebebi, görülmeyen bakteriler ve kirli ortamlardır. Halı nasıl yıkanırın sorusu yanında yıkamadaki önemi nedir de açıklanması gereken durumlardandır. İnsanların en çok vakit geçirdiği ve hastalığa yenik düşebileceği yer ev ortamlarıdır. Ev ortamlarının temiz tutulması, hastalığa karşı bir ilaç olarak düşünülebilir. Halıların yıkanırken detaylı bir şekilde yıkanması gerekir. Biz Step halı yıkama olarak size en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Ayrıca yıkanacak halılarınız karışmasını önlemek için barkot sitemi ile çalışıyoruz. Halı yıkamanın önemi burada devreye giriyor, halılar insanların yerden gelecek soğukluğa karşı hastalıkları önlediği gibi, birçok pislik ve kir, toz gibi insan sağlığını bozacak maddeleri de önlüyor. Ama gün geçtikçe içine nüfus eden kirler daha görünür hale gelebiliyor. Bu yüzden belirdi düzeyde halılarınızı yıkatmak sizin için daha önemli bir unsurdur. Birçok insan gözle halıların kirliliğini anlayabilir. Bu detaylı bir temizlik sonucunda ortaya çıkar.

Halı Nasıl Yıkanır ve Önemi Nedir


Halı Nasıl Yıkanır ve Adımları Nelerdir ?

Halı nasıl yıkanırın cevabında öncelikle yıkanacak halınız birçok profesyonel makinelerden geçmektedir. Bunun amacı da daha detaylı bir yıkama ile temiz halılar ortaya çıkarmaktır. Halılarınız sizden alındıktan sonra, temiz bir su havuzuna atılarak, üzerindeki tozlar ve içine işlemiş bakterilerin temizlenmesi sağlanabilir. Sonra özel yıkama odalarında yıkanarak ve halınıza zarar verebilecek kimyasallar kullanılmadan bu işlem biter. Halınızın detaylı bir yıkama altından geçtikten sonra, her hangi bir zarar görmeyecek ve kasılma gibi halınızın sertliğine sebep olacak etkenlerden uzak tutularak, özel sıkma makineleri ile sıkılarak kurutulur. En sonda ise halı nasıl yıkanırın kaliteli sonucuyla tanışırsınız ve poşetleme işlemi ile halılarınız ilk günden daha temiz bir şekilde size teslim edilir. Ayrıca halınıza göre ambalajlama yaparak da halınızı size teslim edene kadar zarar vermesi önlenir. Halılarınız ev ortamında yıkandığında ve dikkatli yıkanmadığın da, su israfı ve maliyeti daha çok olmaktadır. Bunlara önlem almak amaçlı ve temiz bir ev ortamına kavuşmak için, Step halı yıkamayı seçebilirsiniz. Step halı, size halı nasıl yıkanırın en güzel cevabını verecektir.


Halı Yıkanırken Dikkat Edilenler

Halı nasıl yıkanır sorusu içinde temizlik esas güdülerek, sizden alınan halıların zarar görmemesi ilk hedeftir. Ayrıca her hangi bir karışıklık olma durumu önlenir. Halıların detaylı yıkanması, sizin kolay sağlayabileceğiniz bir şey değildir. Özel halı yıkama makineleri ile halı yıkama işlemi daha detaylı yıkama sonucu verecektir. Bu yüzden halı yıkama makineleri, sizin halılarınızın türlerine göre tasarlanmıştır ve hiçbir halıya zarar vermez. Buna önlem olarak da tecrübeli elemanlarımız, halınızda herhangi bir delinme, sertleşme ve temizlenmeme durumunu incelemektedir. Sizde Step halı ile halılarınızı yıkatarak, kaliteli hizmete ve güvenilir bir halı yıkama firmasına sahip olabilirsiniz. Sadece 444 91 08 numaramızı arayarak bize ulaşabilir ve halılarınızı yıkattırabilirsiniz.