Battaniye Yıkama

Battaniye; kış gecelerinde sıcacık sarılarak oturduğumuz ya da sıcak tutsun diyerek yorgan altlarına serdiğimiz eşyalarımızdandır. Sürekli temas halinde olmamızdan ötürüsık kirlenen eşyalarımızdan birisidir. Battaniye yıkama sık tekrarlanması ve temiz olması sağlık açısından gerekli bir uygulama olmalıdır. Çünkü çok fazla kir, toz ve akar birikimine neden olmaktadır.


Belli aralıklarla battaniye yıkama hizmeti sağlanmalıdır. Çünkü toz ve akarların sebep olduğu bazı alerjik ve astım gibi hastalıkların oluşma riskini taşımaktadırlar. Battaniyelerin yıkanması kesinlikle hijyenik bir şekilde yapılmalıdır. Evde yıkanan battaniyeler sadece tozların giderilmesine yarar.

O açıdan battaniye yıkama hizmeti veren firmamızın 20 yıllık tecrübeleri içeren belli bir uzman kadrosu ve son teknolojik makineler yardımıyla yapılmaktadır. Kaliteli ve hijyen sağlayan temizlik ürünleri kullanılarak yapılan yıkama işlemlerinden faydalanmanız, sizlerin sağlığı açısından önem taşımaktadır.

En iyi battaniye yıkama sistemine sahip olan makineler sayesinde derinlemesine yıkanarak içerisinde bulunan toz ve akarlar yok edilmektedir. Bu sayede ilk günkü görünümüne de kavuşan battaniyeleriniz içinize sinecek şekilde kullanımınıza sunulmaktadır.

Her türlü battaniye yıkamaları firmamızca, yapılmaktadır. Kurumlarda, okullarda ve yurtlarda kullanılan battaniyelerin daha fazla kir içerdiğini ve oluşan tüm lekelerin ne kadar fazla olabileceğini tahmin edersiniz. Ancak firmamız engin tecrübesiyle oldukça yoğun kir potansiyeline sahip battaniyeleri hijyenik bir şekilde yıkayarak kullanıma hazır hale getirmektedir. En ileri leke çıkaran deterjanlar sayesinde lekelerin tek tek çıkarılması sağlanmaktadır.

Battaniye yıkama hizmetimiz sayesinde evlerinizde, kurumlarda, okullarda ve yurtlarda kullanılan ve sağlığı tehdit eden kir, toz ve akarlar içeren kirlenmiş battaniyeleriniz, titizlikle ve özenle yıkanarak sizlerin daha rahat kullanmanız için hazırlanmaktadır.