Halı Yıkama

Eskiden halı yıkama işleri genelde ev hanımları tarafından zor şartlar altında balkonda, terasta ya da sokaklarda yapılırdı. Zamanla hem bu konuda acemi, hem de asıl işi halı yıkama olmayan kişiler bu sektöre adım atarken şimdilerde ise halı yıkama tamamen uzman kişiler ve bu iş için kurulmuş fabrikalarda gerçekleştirilmektedir. Eğer siz de halılarınızın evinize aldığınız günkü kadar temiz ve hijyenik olmasını istiyorsanız alanında uzman çalışanları ve sektörde öncü olan firmamızı güvenle tercih ederek halılarınızı emin ellere teslim edebilirsiniz. Halılarınızın zaman içerisinde kötü görünmesinden daha önemli bir nokta da üzerinde biriken mikropların sağlığınız açısından tehlike saçmasıdır. Bu nedenle halılarınızı belirli aralıklarla halı yıkama fabrikalarında temizletmek hem sizin için, hem de ailenizin sağlığı için en ideal çözümdür.Firmamız dokularından dolayı temizlenmesi zor olan halılarınızı dahi halı yapısına uygun temizleme tekniği ile ilk günkü canlılığına kavuşturmaktadır. Halı yıkama işini ciddi bir iş olarak gören ve bu konuda uzman çalışanları ile halılarınızı son teknoloji ürünler ve malzemeler ile temizleyen firmamız sayesinde yaz, kış halılarınızı güvenle temizletebilirsiniz. Halı yıkama işlemlerimiz sonrasında emin ellere teslim ettiğiniz halılarınızda asla solma ya da yıpranma olmaz. Ayrıca halılarınızın dokularına ya da şekillerine herhangi bir zarar gelmemesi için öncelikle uygulanacak temizlik işlemine karar verilmektedir. Uzun yıllar kullanmak amacıyla bin bir emek vererek aldığınız halıları firmamıza teslim ederek kullanım ömrünü uzatmayı sağlayabilirsiniz.

Halılarınızı sürekli elektrikli süpürgesiyle temizlemenin hem sağlığınız açısından, hem de halılarınızın yapısı açısından zararlı olduğunu biliyor muydunuz? Elektrik süpürgesi ile temizleme çabalarınız halılarınızın matlaşmasına ve yapışkansı bir görünüm kazanmasına neden olurken zamanla renginin de solmasına yol açar. Tüm bunların yanı sıra halınızın aralarında biriken tozlar da sizi ve özellikle çocuğunuzun sağlığını olumsuz etkileyecektir. Eğer halılarınız matlaştıysa ve rengi solmaya başladıysa artık kaliteli bir firmaya güvenerek halı yıkama hizmetlerinden faydalanmanın vakti geldi demektir. Yaz, kış demeksizin halılarınızın tertemiz ve hijyenik bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız dört dörtlük bir halı yıkama hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Halılarınız her ne kadar temiz gibi görünse de zaman içerisinde halı yüzeyinde ve altında biriken toz, kir ya da pislikler bilhassa küçük ve alerjisi olan çocuklar için tehlikelidir. Yaşam alanlarınızı temiz bir ortama dönüştürmek için firmamızla iletişime geçerek istediğiniz mevsimde halı yıkama hizmeti sağlayabilir, halılarınızın yıkama sonrasında özel odalarda kurutulması ve uygun malzemeler ile tertemiz bir görünüm ve kokuya sahip olmasını sağlayabilirsiniz.


Neden Biz?

  1. Birçok ev ve iş yeri sahibi halılarını firmalara teslim ederken endişe duymaktadır. Bu endişeyi geride bırakmanızı sağlayacak ve bizi tercih etmeniz için gönlünüzü ferah tutmanızda etkili olacak bazı nedenler şöyle;
  2. Firmamız hiçbir masraftan kaçmadan son teknolojik ürünleri ve malzemeleri kullanarak halılarınızı özenle temizlemektedir.
  3. Özel kurutma odalarında kurumaya bırakılan halılarınız hiçbir deterjan kalıntısı kalmaması için son kez ayriyeten durulama işleminden geçirilmektedir.
  4. Müşteri memnuniyetini ilke edinen personellerimiz yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle tamamı ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır.
  5. Ücretsiz olarak adresinize gelen uzman personel ekibimiz halılarınızı adresinizden alarak halı yıkama tesislerimize getirmekte ve halılarınızın öncelikle kaba tozları alınmaktadır.
  6. Otomatik halı yıkama makineleri ile derinlemesine temizlenen halılarınız ve özel odalarda kurutulan halılarınız son kontroller yapıldıktan sonra paketlenerek teslim edilir.
  7. Sağlıklı yaşam alanlarına kavuşmak, ailenizle ve sevdiklerinizle temiz ve hijyenik bir ortamda nefes almak için halılarınızı en az 6 ayda bir halı yıkama firmamıza teslim ederek derinlemesine temizlenmesini sağlayabilirsiniz.