Koltuk Yıkama

Evlerde ve iş yerlerinde hiç şüphesiz ki en çok kullanılan eşyalar koltuklardır. Hem ev halkını, hem de eve gelen konukları üzerinde taşıyan, bir evin en önemli eşyası olan koltuklar her daim temiz ve hijyenik olmalıdır. Her ne kadar ev hanımları koltukları deterjanlı su ile temizleme çabasına girse de çoğu lekeleri gidermek mümkün olmadığı gibi, koltuklarda biriken bakterileri de normal deterjanlarla %100 yok etmek mümkün değildir. Bu aşamada kaliteli ve güvenilir bir koltuk yıkama firmasından yardım alarak ev ya da iş yeri koltuklarınızı uzman ellerde temizletmenizde fayda var. Eviniz ne kadar temiz olursa olsun, siz ne kadar hijyenik olursanız olun koltuklarınız her daim dışarıdaki bakterilerin eve taşındığı ilk ortamdır.


Dışarıdaki mikropların eve taşındığı ve ilk olarak yayıldığı ortam olan koltuklarınızı derinlemesine temizletmek için günübirlik yüzeysel temizlik işlerinin yanı sıra koltuk yıkama işlemi ile daha sağlıklı bir temizlikten faydalanmak gerekir. Firmamızda uzman personellerimiz ve son teknoloji ürünler ile temizlenen koltuklarınız uzun bir süre boyunca bakteri biriktirmez. Bu da hem sizin açınızdan, hem de aileniz ve sevdiklerinizin sağlığı açısından son derece önemli bir noktadır. Özellikle şunu da belirtmek isteriz ki koltuk yıkama ile koltuk silme aynı işlemler değildir. Koltuk yıkama tamamen ciddi bir iştir ve bu işlem sonucunda koltuklarınız tamamen hijyenik olmakla birlikte ömrü de uzamaktadır.

Evlerde ve iş yerlerde en çok kullanılan eşya olan koltuklarınızı belli aralıklarla koltuk yıkama işlemine tabi tutarak yaşam alanlarınızı sağlıklı ortamlara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca bir evi gösteren en önemli unsurun da koltuklar olduğunu söyleyebiliriz. Evinize gelen konuklarınızın ilk olarak koltuklarınıza göz gezdirdiğini biliyor muydunuz? Koltuk üzerinde bulunan lekeler ve kirler sizin açınızdan olumsuz bir görüntü oluşturabilir. Bu nedenle belirli aralıklarla koltuk yıkama hizmetinden faydalanarak koltuklarınızın tertemiz ve hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz. Ailenizin, çocuklarınızın ya da iş yerinizde çalışanların sağlığını tehlikeye atmamak için sürekli üzerinde kir ve bakteri biriktiren koltuklarınızı belirli sürelerde temizletmenizde fayda var.

  • Firmamız koltuk yıkama hizmetlerinde şu aşamaları uygulamaktadır;
  • Öncelikle adresinizden alınan koltuklarınız tesislerimize getirilir.
  • Koltuklarınızın kumaşı incelenerek kumaşa uygun temizlik malzemelerine karar verilir.
  • Yıkanacak koltuğun tamamı şampuanlı su ile ıslatılır.
  • Bir süre beklemenin ardından fırça ile yüzeylerde biriken kir ve mikropların temizlenmesi sağlanır.
  • Eğer bu işlemin ardından da koltuklarda leke varsa uygun leke çıkarıcılar kullanılarak koltuklar lekelerden arındırılır.
  • Koltuk yıkama işleminin son aşamasında ise koltuğunuzun tüm kumaş yüzeyi Püskürtme Emme yöntemi ile son teknolojik makinelerde durulama işleminden geçirilir.
  • Koltuklarınız bu aşamadan sonra kurumaya bırakılır ve yaklaşık 5-6 saat içerisinde tertemiz bir şekilde kullanıma hazır hale getirilir.

Temiz ve rahat koltuklarda yaşamanın keyfini sürmek için firmamızla iletişime geçerek kaliteli, hijyenik ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Halı yıkama sektöründe öncü firmamız İstanbul'un tüm ilçerine koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama gibi hizmetler de sağlamaktadır. Koltuklarınızın emin ellerde ve tamamen uygun koşullarda temizlenmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Kullanılan ürünler ve malzemeler sayesinde koltuklarınızın kullanım ömrünün de uzamasını sağlayabilirsiniz. Evlerde, iş yerlerinde, hastane, büro ve diğer yaşam alanlarında kullanılan koltukları derinlemesine temizleyen firmamız ''Müşteri Memnuniyeti'' ilkesine dayalı hizmetleri ile her daim sektörde öncü olmuştur. Sizler de yaşam alanlarınızı sağlıklı ve güzel görünümlü ortamlara dönüştürmek için halı, yorgan ya da koltuk yıkama işlemlerinizde eşyalarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz.