Yorgan Yıkama

Yorganlarınız kirlendiyse ya da zaman içerisinde lekeler oluştuysa artık dert etmenize gerek yok. Yorgan yıkama tesislerimizde son teknoloji makineler kullanılarak yorganlarınıza el değmeden temizlik sağlıyoruz. Elyaf, yün ya da pamuklu yorganlarınızı hem köpüklü, hem de buharlı sistemde lekelerinden ve kirlerinden arındırıyoruz. Ayrıca tüm bu işlemler sırasında yorgunlarınızı başkalarının eşyalarıyla değil, büyük makinelerde tekli şekilde temizleme işlemine tabi tutuyoruz. İnsan sağlığı açısından tehlike saçan bakterileri üzerinde biriktiren yorganlarınızı düzenli olarak yıkatarak bu bakterileri yorganlarınızdan uzak tutabilir, yaşam alanlarınızı da daha temiz hale getirebilirsiniz.


Evlerde kullanılan eşyaların temiz olması hem sağlık açısından, hem de kullanım ömrü açısından son derece önem taşımaktadır. Özellikle temizliğinin düzenli olarak yapılması gereken yorganlar belirli aralıklarla uzman firmalar tarafından temizlendiğinde yorganlarda biriken mikroorganizmalar uzaklaştırabilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta yorgan yıkama işlemlerinin halı yıkama işlemlerinden farklı olmasıdır. Çünkü yorganlarda kumaş biçimleri ve örgü şekilleri halılardan farklıdır. Her ne kadar her ikisi de evde kullanılan önemli tekstil eşyaları olsa da yıkanış biçimlerinde farklılıklar göstermekle birlikte, yorganlarda kullanılan malzeme açısından da uygun tekniklerin kullanılması son derece önemlidir. Firmamız bu aşamada halı yıkama ve yorgan yıkama arasındaki farkın bilincinde olarak uygun malzeme ve teknikler ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.Firmamız tarafından sunulan yorgan yıkama hizmetlerinde öncelikli olarak çıkması zor olan kirler ve lekeler hedef alınarak uygun temizleme şekline karar verilir. Zor lekelerin tamamen ortadan kaldırılması ile birlikte yorganlar anti-bakteriyel özelliği bulunan temizlik malzemeleri kullanılarak yüksek ısıda yıkanır. Bu sayede yorganlarınızda bulunan tüm bakteriler ve kirler ortadan kaldırılır. Yorganlarınız için kullanılan anti-bakteriyel malzemeler sayesinde derinlemesine temizlenen yorganlar birtakım ufak dokunuşlarla birlikte yepyeni bir görünüme kavuşturulur. Yorgan yıkama işleminin tamamlanması ile birlikte yorganlara tek taraflı sıkma işlemi uygulanarak kurumaya bırakılır. Ayrıca uygulanan tek taraflı sıkma işleminin yorganların yapısında hiçbir bozukluğa neden olmadığını da belirtmekte fayda var.

Sağlıklı bir yaşam için hijyenik ve temiz bir ortamda sağlıklı bir uyku uyumak şarttır. Bunu sağlamanın en önemli yolu ise hijyenik bir yorgan ile uyumaktır. Yorganlarınızı evinizde kullandığınız makinelerde yıkamak pek de uygun bir temizlik şekli değildir. İnsan sağlığına değer veren ve müşterilerine her daim kaliteli hizmetler sunan firmamızda yorganlarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Yorgan yıkama hizmetlerinde firmamızla iletişime geçmeniz halinde ekibimiz adresinize gelerek yıkanacak yorganlarınızı teslim alır. Ardından tesislerimizde yorganlarınız ön temizlik, ana yıkama, durulama ve sıkma gibi işlemlerden geçirilerek kurumaya bırakılır. Yıkama işlemleri sonrasında yorganlarınızın kuruma aşaması son derece önemlidir. Bu aşamada özel kurutma odalarında yorganlarınızın hijyenik olarak kuruması sağlanır. Tamamen kuruyan yorganlarınız son kontroller de sağlandıktan sonra paketleme işleminden geçirilerek adresinize teslim edilir.