444 91 08

Acarkent


Acarkent Halı Yıkama, Beykoz

Acarkent Halı Yıkama Step Halı Yıkama Güvencesiyle Sizler İçin, Acarkent'te!

Acarkent Halı Yıkama şubemiz Step Halı Yıkama firmamızın bir şubesi olarak Acarkent halkının hizmetine açılmıştır. 20 yıllık bir tecrübe ismi olan bir ismin kalitesini ve sağlıklı yıkama hizmetini sizlerin de yaşaması için ilçenizde hizmetinizdeyiz! Yeni değil yenilenen ve her zaman yeniliklerle gelişen bir firma avantajını sizlere sunmak için burdayız!

Her şekilde tecrübeyle denenmiş bir sektörün yıkama hizmeti konusunda ve yaygın şubeleri sayesinde ne kadar önde olduğunun resmi kanıtır. Kaliteden ödün vermeyen ve güven unsurunu ön planda tutan yıkama hizmetimiz her aşamasında titiz bir çalışma yapılarak uygulanmaktadır.

Yıkama konusunda uzman çalışma ekibi, son sistemde yıkama yapabilen teknolojik makinalar ve kaliteli temizlik ürünleri sayesinde halılarınız en ince ayrıntısına kadar derinlemesine temizlenerek sistemli bir yıkama uygulanmaktadır.

Hizmet kalitemiz tecrübemizle tescillenmiştir. Her şekilde müşteri memnuyeti göz önünde tutularak geliştirilmiş ve sunulmuş bir hizmet anlayışına sahibiz.

Acarkent Halı Yıkama fabrikasında halılarınızın ilk günkü kadar olmasa da memnun edici bir temizliğe ulaşması için hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz;

-Halı Yıkama

-Yerinde Halı Yıkama

-Koltuk Yıkama

-Yatak Yıkama

-Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yaygın servis ağı,

Bölgelerimizde de mevcuttur.

Ücretsiz taşıma hizmetimizden faydalanın!

444 91 08 numaralı hattımızdan bilgi alabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Acarkent Halı Yıkama, sizlere hizmet için varız!