444 91 08

Acarlar


Acarlar Halı Yıkama, Beykoz

Step Halı Yıkama, Acarlar'da Şube Açtı, Haberiniz Var Mı?

Step Halı Yıkama; 20 yıllık deneyimli çalışma sistemiyle güven ve kaliteli hizmet anlayışıyla gelişen bir firma olmasının artılarını, Ümraniye'de yeni bir şube açarak sizlere sunmak için gelmiştir.

Gün geçtikçe artarak çoğalan şubelerimiz, kalitemizin ve tecrübemizin kazandırdığı yeniliklerdir.

Acarlar Halı Yıkama,siz değerli Beykoz halkının hizmetini en iyi şekilde sağlamak için yola çıkmıştır. Son teknolojik makinalar aracılığıyla, kaliteli temizlik ürünleri kullanarak ve uzman bir kadro eşliğinde en iyi yıkama hizmeti uygulamak için, sizlerledir.

Kir, toz ve sağlık açısından tehdit oluşturan toz akarlarından halılarınızın ve diğer sık kullanılan yıkanabilir eşyalarınızın, en iyi şekilde arındırılıp derinlemesine temizlik yapmak adına hareket etmektedir. Sağlıklı bir eşya hayatımızın içinde nefes almamızı sağlar ve oluşabilecek her türlü aksiliğe (alerjik hastalıklar gibi) engel olur.

Kaliteli hizmet, sağlıklı koşullarda yıkama işlemleri ve özenli kontrol mekanizması ile hareket eden Acarlar Halı Yıkama fabrikası, sizleri bu denli titiz çalışan bir sistemde temizlik sunmaya bekliyor!

Her şeyden önce sizin memnun kalmanız bizim için en önemli ayrıntıdır. Bu nedenle kusursuz hizmeti sunmaya yönelik bir hedefe sahibiz.

Hizmetlerimiz;

-Halı Yıkama

-Yerinde Halı Yıkama

-Koltuk Yıkama

-Yatak Yıkama

-Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yaygın servis ağına sahip bölgelerimiz;

Ücretsiz adrese teslimat hizmetimiz vardır.

444 91 08 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.