444 91 08

Acıbadem


Acıbadem Halı Yıkama Üsküdar

ACIBADEM HALI YIKAMA

ACIBADEM HALI YIKAMA 20 yılı aşkın tecrübesiyle, deneyimli kadrosuyla ve son teknolojinin kullanıldığı makineleriyle siz değerli müşterilerimize kusuzsuz şekilde hizmet vermekteyiz.

Halılarınızı yıkamaya karar verdiğiniz anda fabrikamızı ararsınız, ACIBADEM HALI YIKAMA fabrikamız halılarınızı evden ücretsiz alır ve fabrikamıza gelen halılar önce leke kontrolü yaparak hangi ısıda yıkanacağına karar verilir. Halılarınız son teknolojinin kullanıldığı makinelerde yıkanır, özel odalarda kurutularak tüm kir ve lekelerinden arındırılır. Yıkanıp kurutulan halılar jelâtinlere sarılmış olarak evlerinize ücretsiz servis yapılmaktadır. Yıkanan halılarınız ilk günkü doğallığını koruyacaktır. Halıların yıkandıktan sonra temiz kalabilmesi için özel anti bakteriyel ilaçlar sıkılır. Halılarınızı evde yıkamaya çalıştığınızda hem zahmetli bir iştir hem de su sarfiyatına neden olacaktır.

Artık lekeli halı kullanmak zorunda değilsiniz. Halılarınızın mis gibi bahar kokmasını ve tertemiz olmasını istiyorsanız ACIBADEM HALI YIKAMA fabrikamızla iletişime geçiniz.