444 91 08

Ağaoğlu Konutları


Ağaoğlu Konutları Halı Yıkama

Ataşehir Halı Yıkama Sizlere Hizmet İçin Geliyor!

Step Halı Yıkama firmamız; 20 yıl gibi uzun bir zamana dayanan tecrübenin ışığında her gün yenilenerek ve tüm hizmet ağlarıyla her yere ulaşabilmek adına Ataşehir şubesini, siz değerli halkımıza hizmet vermek için açmıştır.

Her şeyden önce kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlamak amacıyla yanınızda olmaya geldik! Şubelerimiz arttıkça hizmet politikamız da, daha fazla yenilenerek ve geliştirilerek artıyor. Amacımız sizlerin yıkama hizmeti açısından en iyisine sahip olmanızı sağlamaktır. Temizlik hassas bir konu olduğu için hizmeti de o kadar hassas olmak zorundadır.

Ataşehir Halı Yıkama, sizlerin her türlü halı ve yıkanabilir eşyalarınızı evinizden alarak; uzman bir kadro, kaliteli temizlik ürünleri ve son teknolojik ekipmanlarıyla, kir, toz ve toz akarlarından en sağlıklı hijyen koşulları sağlayarak yıkamaktadır. Titiz ve özenli bir kontrolün ardından adresinize teslim etmektedir.

Hizmetimiz sonucunda memnun kalmanız bizim için gurur kaynağı ve ilerleme adına bir teşvik olacaktır. Sizin bu teşviğiniz daha iyi çalışmak adına rehber olmaktadır. Her türlü yıkama hizmetimiz sizlere kolaylık sağlamak amacıyla daha çok geliştirilmektedir. Tüm bu hizmetlerimizde ücretsiz servisimiz mevcuttur. 444 91 08 numaralı hattan bize ulaşarak yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz;

-Halı Yıkama

-Yerinde Halı Yıkama

-Koltuk Yıkama

-Yatak Yıkama

-Yorgan ve Battaniye Yıkamadır.

Yaygın servis ağına sahip bölgelerimiz;

Ataşehir Halı Yıkama, hizmet için sizleri bekliyor!