444 91 08

Arnavutköy


Arnavutköy Halı Yıkama

Arnavutköy Halı Yıkama

Arnavutköy Halı Yıkama, Step Halı yıkama olarak Arnavutköy civarına en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. 20 yıldır bu piyasada bulunan Step halı İstanbul' un tüm ilçelerini kendi bünyesine toplamaktadır. Deneyimli ve uzman kadromuz sayesinde temizlik konusunda ender firmalar arasında yer almaktayız.

İstanbul' un her noktasına ücretsiz servisimiz vardır. Evinizdenaldığımız halılarınızı fabrikamızda son teknoloji makinelerimiz tarafından yıkayıp tekrar evinize kadar teslim ediyoruz. Step halı yıkama yaparken kesinlikle tecrübeli ve bu işin uzmanı elemanlar tarafından hizmet vermektedir bu nedenle halılarınız sağlığa uygun bir şekilde dezenfekte edilip yıkanır. Bu nedenle evlerde ve oto yıkamacılarında yapılan temizlikten farkımız budur.

Farkı bizimle yaşamak için 444 91 08 numaralı müşteri destek hattımızdan bize ulaşmalısınız.Online sipariş için tıklayınız.


Arnavutköy Halı Yıkama

Değerli Arnavutköy sakinleri, yaşam alanlarınızda bulunan her cins ve her ebattaki halıların temizleme işlemlerini Arnavutköy halı yıkama hizmetleri başlığı altında yerine getirmekteyiz.

Hizmet sunumlarımız, halılarınız adreslerinizden alınarak temizlenmesi ve tekrar adreslerinize kusursuz bir şekilde teslim edilmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Herkesin yaşam alanlarında bulunan tamamlayıcı ürünler olarak da görün halılar, ortamların vazgeçilmez eşyaları arasında yer almaktadır.

Kullanıldığı ortama sıcaklık katan, zeminlerde bulunması nedeni ile her an kullanılır halde olan halılar, sağlık yönünden temiz ve hijyenik durumda bulundurulması gereken eşya cinsleri olarak bilinmektedir.

Sizler tarafından da takdir edileceği üzere, özellik ile ev ortamındaki halılar sadece üzerine basılmak ile kalmamakta, çoğu zaman oturulmakta, üzerlerinde istirahat edilmekte ya da aile bireyleri komple üzerinde bulunarak çeşitli aktiviteler gerçekleştirmektedir.

Özellik ile küçük bireylerin halı üzerinde emekledikleri, oyunlar oynadıkları, yattıkları ya da halıların üzerinde bulunan her hangi bir oyuncağını alıp direkt ağızlarına götürdükleri düşünüldüğünde, halıların hijyenik olmasının ve sizlere sunduğumuz Arnavutköy halı yıkama işlemlerinin önemi daha fazla anlaşılmaktadır.

Sizler ile buluşturduğumuz, özel teknikler kullanılarak gerçekleştirilen Arnavutköy halı yıkama neticesinde, olumsuz sağlık koşullarının ortadan kaldırılması ve sağlık açısından güvenli zemin kaplama malzemelerinin elde edilmesi sağlanmaktadır.


Arnavutköy Halı Yıkama İşlem Aşamaları

Firmamızdan Arnavutköy halı yıkama hizmeti talep etmeniz halinde, bir personelimiz ve aracımız, sürat ile verdiğiniz adrese gelmektedir. Sizin nezaretinizde temizlenmesini istediğiniz halılar, ebatları ve cinsleri kayıt altına alınarak teslim alınmaktadır.

Teslim işlemlerinde her halıya bir numara verilmekte ve personelimizce alınarak araca götürülmektedir. Aynı numaralar işletmemiz tarafından sizlere de sunulmaktadır. Firmamıza gelen halılar, temizlik işleminin ardından yine aracımız ve personelimiz ile birlikte size teslim edilmektedir.

Bizim ile çalışmanız, halılarınızın tam anlamı ile hijyen kuralları dahilinde temizleneceği, halı yıkama işlemlerinin kusursuz yerine getirileceği, halılarda her hangi bir kayıp ya da hasar gibi durum ile karşılaşılmayacağı anlamına gelmektedir.


Arnavutköy Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılır?

İşletmemizden, halı yıkama hizmetini talep eder iseniz ve halılarınız bize emanet ederek temiz bir şekilde adresinize iade edilmesini bekler iseniz, prensipli çalışmalarımızın ve kaliteli malzeme kullanma anlayışımızın sonuçlarını gözlemlemiş olursunuz.

Sunmakta olduğumuz Arnavutköy halı yıkama işlemlerinde, işletmemize getirilen halılar öncelikli olarak toz makineleri ile işleme tabi tutulmaktadır. Uygulanan bu işlemde halıların üzerinde bulunması muhtemel her türlü yabancı madde, halılardan arındırılmaktadır.

Bu uygulamanın yapılmasının amacı, yıkama işlemlerinde etkili sonucun alınmasını sağlamaktadır. Her türlü yabancı maddeden tamamen arındırılan halılar, daha sonra otomatik halı yıkama makinelerimize yerleştirilmektedir.

Kullandığımız makineler sade bu amaca yönelik olarak imal edilmiş, üstün kaliteli teknolojik gereçlerdir. Uygulanan Arnavutköy halı yıkama esnasında halılar özel deterjanlar ile bu makinelerde yıkama ve durulama işlemine tabi tutulmaktadır.

Bu işlemler esnasında, halılara personelin temas etmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Her şey tamamen teknolojik gereçler ile gerçekleşmekte ve sonuçlanmaktadır.

Yıkama işleminde deterjan miktarının ayarlanması otomatik sistem ile gerçekleştirildiğinden, halı üzerinde deterjan kalması gibi durumlar mümkün olmamaktadır. Yıkama işlemi biter bitmez, halılar sıkma işlemine tabi tutulmakta ve üzerlerindeki fazla sulardan arındırılmaktadır.

Sıkma işlemine tabi tutulan halılar daha sonra, havalandırma ve kurutulma işlemleri maksadı ile ortamlardan alınmaktadır. Kuruma ve havalandırma işleminin bitiminde ise, her hangi aksi bir durum ya da diğer tabiri ile alerjik etki yaratacak bir durum belirtilmemiş ise, halılar parfümlenmekte ve özel ambalajlara konularak Arnavutköy halı yıkama işlemleri tamamlanmakta ve sevkiyat işlemlerine başlanmaktadır.