444 91 08

Ataşehir


Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir Halı Yıkama, Step Halı yıkama şimdi Ataşehir bölgesinde sizlere hizmet veriyor. 20 Yıllık birikimimiz ve deneyimli kadromuzla birlikte halı yıkamada farkımızı ortaya koyuyoruz. Sadece halı yıkama değil onun yanı sıra yerinde koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmetini ayağınıza kadar getiriyoruz. Amacımız hanımlarımızın güzel ellerini yıprandırmadan onlara temizliği ve hijyeni bir arada sunmak. Step halı yıkama olarak bize 444 91 08 numaralı müşteri destek hattımızdan ulaşan herkesin halılarını anında evinden alıyoruz ve tamamen doğal şampuanlarımızla yıkayarak aynı özende teslim ediyoruz. Ataşehir' li bayanlar bizlere halılarını teslim ettikten snra tek bir şeyden emin olmalılar halılarınız tamamen garanti kapsamındadır.

Step halı yıkama merkezi olarak bizler size hizmetin kalitelisini sunmak için varız üstelik online sipariş için tıklayarak bize ulaşabilmeniz mümkündür.

Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir sınırları dahilinde ihtiyaç duyulan halı yıkama işlemleri, firmamız tarafından Ataşehir halı yıkama hizmetleri başlığında yerine getirilen, özellikli işlemler olarak yer almaktadır.

Özellikli işlemler olarak yer almasının nedeni, müşterilerin beklentilerine tam anlamı ile cevap vermemiz, adresten teslim alarak adrese teslim hizmet anlayışını sunmamız, özel makineler ile nitelikli deterjanlar kullanmamız ve kusursuz hizmet kalitesi ile ihtiyaç sahiplerini buluşturmamızdır.

Yaşam alanlarında bulunan halıların, özellik ile sağlık koşulları açısından uygun şekle getirilmesini talep eden tüm ihtiyaç sahipleri, işletmemiz ile irtibata geçerek Ataşehir halı yıkama hizmetlerinden faydalanabilirler.

Sunduğumuz hizmetlerde halıların miktarı ya da cinsi gibi bir ayrım yapmamakta, tüm ihtiyaç sahiplerine aynı kalite standartları çerçevesinde cevap vermekteyiz.


taşehir Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılır ?

İşletmemize halı yıkama talebinin gelmesi halinde, belli standartlar dahilinde hareket etmekteyiz. Kalite anlayışımız, halıların adreslerden firma personelimiz tarafından teslim alınması ile başlamaktadır.

Personelimiz ile eşya sahipleri, halı miktar ve cinslerini beraber tespit etmekte, personelimizce halı sahiplerine bir kod numarası verilmekte ve aynı kod numarası halıların üzerine de iliştirilmektedir. Adreslerden alınan halılar, işletmemize getirilince ilk işlem olarak halı üzerinde bulunan yabancı maddeler arındırılma işlemine tabi tutulmaktadır.

Özel makineler ile gerçekleştirilen bu ilk işlemde, halılarda bulunması muhtemel tozlar, kırıntılar, saçlar ve benzeri yabancı cisimler temizlenmektedir. Bu temizleme işleminin yapılması, yıkama işlemlerinden maksimum verim elde edilmesi anlamına gelmektedir.

Arındırma işleminin tamamlanmasından sonra Ataşehir halı yıkama işlemlerinin, ikinci basamağına geçilmektedir. İşletmemizde yer alan halı yıkama makineleri, otomatik makine cinsleri arasında yer almakta olup, bu amaca hizmet etmek maksadı ile imal edilmiş özel makinelerdir.

Halılar makinelere yerleştirilmekte, halı yıkamaya yönelik imal edilmiş özel deterjanlar makine tarafından otomatik olarak doz ayarlaması yapılmak sureti ile yıkama işleminde kullanılmaktadır.

Tamamen makineler ile gerçekleştirilen yıkama işlemi neticesinde halılar, hijyenik şartlara kavuşmakta ve hemen ardından durulama işlemine geçilmektedir. Durulama işleminde bahse konu deterjanlar halı üzerinden tamamen arındırılmakta ve olumsuz sağlık koşullarına neden olabilecek deterjan kalıntılarının, halı üzerinde kalma ihtimali ortadan kaldırılmaktadır. Durulama işlemi biten halılar, sıkma işlemine tabi tutulmakta ve fazla suların halı üzerinden alınması sağlanmaktadır.

Makine ile işlemi biten halılar Ataşehir halı yıkama hizmeti son aşaması olan havalandırma ve kurutma işlemine tabi tutulmaktadır. Tamamen kuruyan ve havalanan halılar, talep edilmesi halinde parfümlenmekte ve özel ambalaj malzemeleri ile kaplanarak, adreslere götürülmek üzere hazır hale getirilmektedir.

Sevkiyat işleminin başlaması ve halıların sahiplerine teslim edilmesi Ataşehir halı yıkama işleminin kusursuz şekilde tamamlandığı anlamına gelmektedir.Ataşehir Halı Yıkama İşleminin Önemi

Sizlere sunmakta olduğumuz Ataşehir halı yıkama hizmetleri özellik ile sağlık koşullarının sağlanması açısından son derece önemlidir. Bilindiği üzere halılar her ne kadar eşya grubu arasında yer alıyor olsa da, yaşam alanlarında en fazla temas edilen malzemelerdir.

Kimi zaman üzerine basılmakta, kimi zaman dekoratif tamamlayıcı eşyalar olarak kullanılmakta, kimi zaman ise, üzerlerinde oturulmakta ya da yatılmaktadır.

Özellik ile ailelerin en küçük bireylerinin yani bebeklerin, halı üzerinde geçirdiği vakit ve halıya temas etmeleri süreci göz önüne alındığında, halı yıkama işleminin önemi daha net anlaşılmaktadır.

Vücudun, eşyaların, en çok temas ettiği halıların sağlık kurallarına ve hijyen koşullarına uygun halde bulundurulması, tüm aile bireylerinin, özellik ile bebeklerin güven ile üzerinde dolaşması ya da oturması sizlere sunmakta olduğumuz Ataşehir halı yıkama hizmeti sayesinde, uygun hale gelen standartlar olarak görülmektedir.