444 91 08

Fatih


Fatih Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama, Step halı yıkama farkıyla fatih ve civarında bulunan tüm müşterilerimizin halılarını ücretsiz olarak evlerinden alıyoruz. uzman ve güler yüzlü elemanlarımız tarafından alınan halılarınız tamamen hijyenik ortamda temizlenme işlemine tabi tutuluyor. Halılarınız özenle yıkandıktan sonra kurutma işlemine tabi oluyor bu işlemlerde sonuçlandıktan sonra en ince ayrıntısına kadar paketlenerek aynı hijyen doğrultusunda evinize kadar ulaştırılıyor.

Step halı yıkama merkezi halılarınızı yıkarken sizinde sağlığınızı düşünerek anti bakteriyel şampuanlar kullanmaktadır. Hiçbir şekilde halılarınız size zarar vermeyecektir. Halılarınız kurutma esnasında kesinlikle toz ve soba baca dumanına maruz bırakılmayacaktır. Bizlere 444 91 08 numaralı müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz. Online sipariş için lütfen tıklayınız.


Fatih Halı Yıkama

Evlerimizin bazen de ofislerimizin zeminlerinde bulunan ve kaplama malzemeleri olarak da ifade edilen halılar, yaşantımızın önemli parçaları arasında bulunmaktadır. Üzerinde geçirilen zamanın fazlalığı ve en sık temas edilen eşyalar arasında bulunması, halıların temizlik açısından sağlık kurallarına uygun olmasını gündeme getirmektedir.

En sık temas ettiğimiz eşyalar arasında bulunan halılar, uygun teknikler ile ve kaliteli malzemeler ile Fatih halı yıkama başlığı altında Step halı yıkama tarafından itina ile hijyen kurallarına uygun bir şekilde temizlenmektedir. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmetten faydalanmak istiyor iseniz, yapmanız gereken tek şey 444 91 08 numaralı hattımızdan bize ulaşmak ve adresinize personelimizin gelmesini beklemektir.Fatih Halı Yıkama İşlemleri

Firmamız ile irtibata geçmeniz halinde, ivedi bir şekilde personelimiz ve şirket aracımız adresinize gelecektir. Temizlenmesini talep ettiğiniz halılar, sizin ile birlikte incelenerek, miktar ve ebatları tespit edilecek, halılarınıza bir kod verilecek ve personelimiz tarafından teslim alınarak temizlenmek üzere şirketimize getirilecektir.

Kod olarak ifade ettiğimiz numaralandırmanın yapılması, olası kayıpların ya da karışıklıkların önüne geçmek maksadı ile geliştirilmiş olan basit ama kullanışlı bir işlemdir. Sunduğumuz Fatih halı yıkama işlemlerinde, müşterilerimizin yani müşterilerimizin eşyalarının güvenliği, işletmemiz açısından önem ile üzerinde durulan bir husus olarak görülmektedir.Fatih Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılır ?

İşletmemize temizlik maksadı ile getirilen halılar, ivedi bir şekilde ön temizlik işleminden geçirilmektedir. Uygulanan bu ön temizlik işlemi Fatih halı yıkama uygulamalarının başlangıç aşamasıdır.

Bu süreçte halılar, üzerinde bulunması muhtemel olan yabancı malzemelerden arındırılmaktadır. Halı üzerinde bulunma ihtimali olan atık maddeler, saçlar, tozlar ve benzeri malzemeler, toz makinelerimiz ile temizlenmekte ve halı yüzeyinde yabancı madde bulunması Fatih halı yıkama işlemleri ile engellenmektedir.

Ön işlemden geçirilen halılar, işletmemizde yer alan halı yıkama makinelerine konulmaktadır. Halı yıkama makineleri günümüz teknolojisinin bir getirisi olmak ile birlikte, insan eli değmeden yıkama işlemini yapan makine cinsleridir. Makineye konan halılar, kaliteli deterjanlar ile yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Deterjanların miktarlarının ayarlanması otomatik halı yıkama makineleri tarafından sağlanmakta ve bu sayede halı üzerinde deterjan birikimlerine ya da halının bir bölgesinde deterjan yoğunlaşmasına engel olunmaktadır.

Makineler, en sağlıklı şekilde ve hijyen kurallarına uygun olarak halı yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Yıkama işlemi tamamlanan halılar bu işlemin hemen ardından, sıkma işlemine tabi tutulmaktadır. Sıkma işlemi neticesinde durulamadan çıkan halıların üzerindeki fazla sular halı üzerinden sıyrılmaktadır. Makine ile işi biten ve temizlenen halılar, kurutma ve havalandırma işlemine alınmaktadır. Tamamen kuruyan ve havalandırılan halılar müşterilerimizden aksi bir talep gelmediği sürece parfümlenmekte ve özel ambalaj malzemelerine konularak Fatih halı yıkama işlemi tamamlanmaktadır.

Yıkama işleminin sonuçlanmasına müteakip ise, halılar özen ile araç içerisine konularak sizlere teslim edilmek üzere, sevkiyat işlemlerine başlanılmaktadır.

Fatih Halı Yıkamanın Önemi

Halılar yaşam alanlarımızın vazgeçilmez parçaları arasında bulunmak ile birlikte, hijyen kurallarını sağlaması son derece önemlidir. Genelde üzerine basılan halılara çoğu zaman eller ile de temas edilmektedir.

Zaman zaman üzerine oturulan ya da üzerine düşen eşyaların eller ile alındığı düşünüldüğünde, hijyenin önemi ortaya çıkmaktadır. Özellik ile evde bulunan çocukların halı üzerindeki günlük davranışları göz önüne alındığında Fatih halı yıkama işlemlerinin ve sonuçlarının önemi daha net görülmektedir.

Tüm yaşam alanlarında yer alan halıların, sağlık kurallarına uygun olacak bir şekilde temizlenmesi, hijyenik ortamların yaratılması ve kaliteli hizmet ile ihtiyaç sahiplerine sunulması Fatih halı yıkama başlığı altında sunulmakta olan ayrıcalıklı işlemlerdir.