444 91 08

Gaziosmanpaşa


Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama, Step halı yıkama merkezi olarak 20 yıldan bu yana sektörde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halı ve koltuk yıkama yanı sıra uzman ekiplerimizle yerinde yatak yıkama konusunda da sizlere yardımcı olabiliyoruz. Temizlik konusunda kesinlikle firmamıza ve kendimize güvenmekle birlikte bize teslim ettiğiniz halılarınız, yorganlarınız veya yastıklarınız son teknoloji makineler sayesinde tamamen hijyenik ortamda temizleniyoruz. Üstelik firmamızda özel parfümleme sistemlerimiz sayesinde en güzel şekilde ambalajlanarak sizlere ulaştırılıyor.

Step halı yıkama merkezi Gaziosmanpaşa mevkisinde yer alan tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra kişisel halıların temizliğini de en ince ayrıntısına kadar gerçekleştiriyor. Bizim için önemli olan sizin memnuniyetiniz Step halı yıkama merkezine 444 91 08 numaralı müşteri danışma hattından ulaşabilmeniz mümkün bunun yanı sıra online sipariş verebilme imkanınızda vardır.

Hizmetlerimiz

  1. Makina Halısı
  2. Bütün Yörelere Ait El Dokuma, Yün Halı
  3. Uzakdoğu Ve Çin Halısı
  4. Shaggy, Makarna, Tufted
  5. Kilim, Battaniye Yorgan Yıkama
  6. Yerinde Koltuk Yıkama
  7. Overlok
  8. Yerinde Halıflex Yıkama

Online sipariş için tıklayınız.


Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa'da bulunan tüm konutların ya da iş yerlerinin kullanmakta olduğu halıları uygun teknikler kullanarak, sağlık açısından istenilen standartlara getirmekteyiz. Sunmakta olduğumuz halı yıkama hizmeti Gaziosmanpaşa halı yıkama başlığı altında deneyimli personeller ve teknolojik ekipmanlar ile yerine getirilmektedir.

Sıradan el ile yıkama yöntemlerinin geçersiz kaldığı ve olumlu sonuçların elde edilemediği yöntemlerin yerine, geliştirilen otomatik makineler ile halı yıkama sistemi firmamız Ste halı yıkama tarafından ihtiyaç sahiplerin sunulmaktadır.

Sağlıklı ve hijyenik şartları yerine getiren halılara kavuşmak için yapabileceğiniz en sağlıklı işlem, işletmemizin 444 0 653 numaralı iletişim hattını aramak ve adresinize personel talep etmektir. Personelimiz, irtibata geçtiğiniz andan itibaren en kısa süre içerisinde adresinize gelecek ve halılarınızı temizlenmek üzere alarak, işletmemize getirecektir.Gaziosmanpaşa Halı Yıkama İşlemleri

Firmamızdan talep edilmesi halinde, halılarınız ilk günkü temizliğine ve görünümüne kavuşturulacaktır. Özel malzemeler ve kaliteli ürünler ile yapılan Gaziosmanpaşa halı yıkama işlemleri neticesinde, gerek sağlık kuralları, gerek görünümü, gerek ise hijyen şartları açısından tüm beklentiler karşılanacak ve neticesinde memnuniyetleriniz kabul edilecektir.

Sizlere sunmakta olduğumuz Gaziosmanpaşa halı yıkama işlemleri belli standartlar dahilinde yerine getirilmektedir. Halılarınızın adreslerinizden teslim alınması ile başlayan bu standartlar, tekrar sizlere teslim edilmesine kadar devam etmektedir. Bünyemizde bulunan otomatik halı yıkama makineleri sayesinde, kusursuz temizlik işlemi gerçekleşmekte ve halılarda her hangi bir hasar veya yıpranma gibi bir durum meydana gelmemektedir.

Alındığı ortamda halılarınızın üzerine saç, artıklar, toz ya da her hangi katılaşmış lekeler bulunabilir. Yıkama işlemine başlamadan önce halılarınızın bu tip yabancı maddelerden temizlenmesi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Güçlü toz alma makinelerimiz ile bu işlemleri gerçekleştirerek halıları yıkama işlemine hazırlamaktayız. Üzerindeki yabancı malzemelerden tamamen arındırılan halılar, otomatik halı yıkama makinelerimize konulmaktadır. Her şeyin makine tarafından ayarlandığı bu işlemlerde, halı yıkama maksadı ile üretilmiş ve halının dokusuna hiçbir şekilde zarar vermeyecek, özel deterjanlar kullanılmaktadır.

Bu deterjanların yıkama işleminde kullanılacak oranlarının ayarlanması da, makineler tarafından sağlanmaktadır. Dolayısı ile aşırı deterjan kullanımı halı üzerinde deterjan kalıntılarının kalması ya da halının bir kısmında deterjan yoğunlaşmasının bulunması gibi durumlar ortaya çıkmamaktadır.

El değmeden yapılan yıkama işlemleri, halının tüm bakterilerden, kirlerden ve lekelerden arınmasına neden olacaktır. Yapılan yıkama işleminin ardından halılar sıkma işlemine maruz kalmakta ve kurutma ile havalandırma işlemine hazır hale getirilmektedir. Fazla suyun alınması maksadı ile durulama işleminden sonra gerçekleşen sıkma işleminin hemen ardından, havalandırma ve kurutma işlemine geçilmektedir.

Bu işlemde halılar tamamen kurutulmakta ve nemli ya da ıslak kalmasına müsaade edilmemektedir. Tamamen kuruduğundan emin olunan halılar alınarak Gaziosmanpaşa halı yıkama işlemleri bitirilmektedir. İşlemi tamamlanan halılar müşterilerimiz tarafından alerjik durumlar gibi bir husus belirtilmemiş ise, parfümlenmektedir.

Parfümlenen halılar, özel ambalaj malzemeleri ile kaplanarak sevkiyat araçlarına yüklenmekte ve tamamlanan Gaziosmanpaşa halı yıkama işlemleri adresinize gelinerek, halıların teslim edilmesi ile sonlandırılmaktadır.

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama İşlemlerinde Farkımız

Tamamen güvenli, hızlı ve amaca uygun temizlik işlemini gerçekleştirmek ve Gaziosmanpaşa halı yıkama işlemlerinde müşteri beklentilerini karşılamak, işletmemizin farkı olarak ortaya çıkmaktadır.

Firmamıza teslim ettiğiniz halılarınız hiçbir hasara uğramadan, pırıl pırıl görünümleri ile sizlere verilecek ve halı yıkama işlemlerinin kalitesi sizler tarafından da takdir edilecektir. İşletmemizin sunduğu kaliteli hizmet sonrasında, bizlere halılarını emanet eden tüm aile bireyleri, güven içersinde halılarını kullanabilir, üzerlerinde oturabilir ve küçük bireylerin halı üzerinde dilediğince dolaşmasına izin verebilirler.

Uyguladığımız işlemler, kaliteli ve hijyenik işlemler olmak ile birlikte Gaziosmanpaşa halı yıkama konusunda işletmemizin ayrıcalıklarını ortaya koymaktadır.