444 91 08

Güngören


Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama, Bundan 20 yıl önce kurulan Step halı yıkama merkezi başarılı çalışmaları sayesinde tavsiyelerle büyümeye devam etmiştir bu büyüme 15 yıldır tüm hızıyla devam etmektedir. Firmamız İstanbul' un önde halı yıkama merkezleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Her geçen yıl gücüne güç katan Step halı yıkama şimdi Güngören' de müşterileriyle buluşmanın haklı gururunu yaşıyor. Fabrika kapasitesi olarak 20 yıldan bu yana hızla genişleyim büyüyen firmamızda kesinlikle yıkanmayacak bir halı türü yoktur.

Eğer ki sizde Step halı yıkama merkezinin güçlü temizliğinden faydalanmak istiyorsanız bizlere 444 91 08 numaralı müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz. En kısa sürede halılarınız ya da yerinde temizlenmesi gereken eşyalarınız hijyene kavuşturulacaktır. Online sipariş için hemen tıklayınız.


Güngören Halı Yıkama

Halılar, yaşantımız boyunca en sık kullanılan ev eşyaları ya da tamamlayıcı ürünler arasında bulunmaktadır. Çoğu zaman önemsenmeseler bile dikkat edildiğinde kullanım sıklığı ve yaşam üzerindeki etkileri ortaya çıkmaktadır.

Hemen hemen tüm bireyler, yaşam alanlarında bulunan halılara sürekli temas etmektedir. Temas işlemini en sık gerçekleştiren bireyler ise, ailelerin küçük fertleridir. Gerek kişisel, gerek ise aile bireyleri açısından halıların temiz bir halde bulunması ve hijyen kurallarına uygun standartlarda yer alması, sağlık açısından son derece önemlidir.

Halı yıkma konusunda ihtiyaç sahiplerinin beklentilerine cevap veren işletmemiz Step halı yıkama titiz ve kaliteli çalışmaları ile en geniş müşteri portföyüne sahip olan nitelikli bir işletmedir. Firmamızın ayrıcalıklarından yararlanmak için 444 91 08 numaralı iletişim hattından personel talep etmeniz yeterlidir.

En kısa sürede adresinize gelinecek ve halılarınız teslim alınacaktır. Adresinizden teslim alınan halılar Güngören halı yıkama hizmetleri başlığı altında temizlenerek, tekrar adresinize getirilecektir

Güngören Halı Yıkama Nasıl Yapılır ?

Halı yıkamada kullanılan el ile fırçalama ya da benzeri uygulamalar geçmişte kalmış ve sağlık açısından ihtiyaçlara cevap vermeyen uygulamalar olarak tarihe geçmiştir. Geçmişte evlerin banyolarında, balkonlarda ya da kapı önlerinde yıkanan halılar, hem hijyen açısından yeterli şartları sağlamamakta, hem de halı yüzeylerinde bozulmalara neden olmakta idi.

Günümüz teknolojisinin getirileri arasında ise, firmamız bünyesinde bulunan ve Güngören halı yıkama işlemlerinde kullanılan otomatik halı yıkama makineleri ön plana çıkmıştır. Halının her noktasının en mükemmel şekilde yıkanmasını sağlayan bu makineler, tüm işlemleri otomatik olarak gerçekleştirmekte ve insan eli ile müdahale gibi bir durumu ortadan kaldırmaktadır.

İşletmemize getirilen ve Güngören halı yıkama işlemine tabi tutulması talep edilen halılar, ilk olarak tozdan arındırılma işlemine maruz bırakılmaktadır. Firmamız bünyesinde yer almakta olan güçlü toz alma makineleri, halı üzerinde bulunması muhtemel tüm yabancı malzemelerin temizlenmesini sağlamaktadır. Temizliği sağlanan halılar, yıkama işlemine başlanılmak maksadı ile Güngören halı yıkama işlemlerinde kullandığımız otomatik halı yıkama makinelerine konulmaktadır.

Su ve deterjan gibi yıkamada kullanılacak tüm malzemeleri otomatik olarak ayarlayan makineler, öncelik ile halıların yıkama işlemini gerçekleştirecektir. Bahsedildiği üzere her noktasına kadar gerçekleşen yıkama işlemlerinin ardından, durulama işlemi gerçekleşecek ve hemen ardından sıkma işlemine geçilecektir. Otomatik makinelerde tamamlanan Güngören halı yıkama işlemlerinin ardından halılarınız kurutulmak ve havalandırılmak maksadı ile ilgili ortamlara alınarak, nem dahi kalmayacak şekilde kurutulma ve havalandırma işlemi tamamlanacaktır.

Eğer sizler açısından sağlık konusundan bir engel teşkil etmeyecek ise, işlemi biten halılar parfümlenecek ve özel ambalaj malzemeleri ile kaplanarak adresinize teslim edilmek üzere getirilecektir. Sizlere pırıl pırıl görünümü, mis gibi kokusu ve hijyenik yapısı ile halılar teslim edilecek Güngören halı yıkama işlemleri tamamlanmış olacaktır.

Güngören Halı Yıkama Ayrıcalıkları

Sizlere sunmakta olduğumuz Güngören halı yıkama hizmetleri, kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler olarak tüm sektör tarafından kabul edilmiş ve tüm müşteri portföyümüz tarafından benimsenmiş nitelikli işlemlerdir. Yaptığımız uygulamalarda halılarınızda en ufak bir hasar dahi meydana gelmemekte, aksine adresinizden alındığı günden daha gösterişli ve daha pırıl pırıl bir görünüm ile sizlere teslim edilmektedir.

İşlemi tamamlanan halılarda gönlünüzce dolaşabilir, oturabilir, her hangi bir şekilde temas edebilirsiniz. Sizler ya da çocuklarınız halıların üzerinde gönlünüzce eğlenebilir, aktiviteler düzenleyebilir ve aileniz ile dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlere tabi tutulan halılar, tamamen hijyenik şartları sağlamak ile birlikte her türlü kir, toz, leke, bakteri gibi unsurlardan arındırılmaktadır.