444 91 08

İstanbul


İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama

Halılar, yaşam alanlarının ya da benzeri ortamların zeminlerinde kullanılan kaplama malzemeleri olmak ile birlikte, aynı zamanda yaşam alanlarının tamamlayıcı aksesuarları olarak da değerlendirilmektedir.

Genel olarak evlerde kullanılan halılar, bireylerin en fazla temas ettiği eşya grupları arasında yer almaktadır. Kullanılan halılar belirli zamanlarda çeşitli sebepler neticesinde kirlenmekte ve özellik ile sağlık açısından temizlenmelerine gerek duyulmaktadır.

Günümüzde halı temizleme ya da halı yıkama konusunda bireylerin tercihlerine göre farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bazı bireyler halı yıkama işlemini evlerinin banyolarında ya da balkonlarında kendi imkanları ile yapar iken, bazı bireyler ise teknolojinin getirisi olan halı yıkama makineleri aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirmektedir.

Tüm bireylerin düşüncelerine ve yöntemlerine saygı duymak ile birlikte, en etkili ve en hijyenik halı yıkama yönteminin, sanayi tipi makineler ve özel deterjanlar ile gerçekleştiğini belirtmek isteriz. İhtiyaçlar doğrultusunda kurularak faaliyetlerine devam eden işletmemiz İstanbul halı yıkama hizmetlerinde aralıksız çalışmakta ve hassas çalışmaları ile gelen taleplere cevap vermeye devam etmektedir.

İstanbul Halı Yıkama İşlemleri

Bireylerin yaşam alanlarında yer alan halıların, temizlenmesi durumu söz konusu olduğunda, sektörde en geniş müşteri portföyüne sahip olan ve İstanbul halı yıkma konusunda en kaliteli hizmeti müşterileri ile buluşturan işletmemiz, prensipli bir şekilde çalışmaktadır.

İşletmemizden bu ayrıcalıklı hizmetleri talep etmek için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Halılarınız personelimiz tarafından adresinizden alınacak ve her hangi bir karışıklığa engel olmak için özel kodlar verilerek araçlarımıza yüklenecektir.

Bu uygulama sayesinde, hem işletmemiz, hem de İstanbul halı yıkama talebinde bulunan müşterilerimiz her hangi bir olumsuzluk ile karşılaşmayacaktır. Özel teknikler ile temizlik işlemine tabi tutulan halılar, yine aynı şekilde işletmemizin araçları ve personeli tarafından kusursuz bir şekilde sahiplerine söz verilen sürede teslim edilecektir.

İstanbul Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılır ?

Sunmakta olduğumuz kaliteli hizmet anlayışının içerisinde, deneyimli personelin hizmet vermesi ve kaliteli malzemeler ile araçların kullanılması ön planda bulunmaktadır. Tamamen amaca yönelik imal edilen makinelerimizde halılara işlem uygulanmaktadır.

Sizlerden teslim aldığımız halılar, işletmemize getirilmekte ve öncelikli olarak toz, kir, toprak, kıl ve benzeri yabancı cisimlerden makineler ile arındırılması sağlanmaktadır. Bu işlemin yapılmasının temel mantığı kaba kir olarak tabir edilen maddelerden halının arındırılması ve yıkama işleminde etkili sonuç alınmasının sağlanmasıdır.

Yabancı maddelerden arındırılan halılar, halı yıkma makinesi olarak özel imal edilen ekipmanlara alınmakta ve yine sadece halı yıkamak maksadı ile üretilmiş olan özel şampuanlar aracılığı ile yıkama işlemine tabi tutulmaktadır.

Uygulanan İstanbul halı yıkama esnasında kullanılmakta olan deterjanlar, uygun dozajlarda verilmiş olacağından, bu işlemlerden sonra halı üzerinde deterjan kalıntısı gibi belirtilerin bulunması ve olumsuz durumların oluşması mümkün değildir.

Yıkama işleminin sonlanmasının ardından halılar otomatik sistem ile sıkma işlemine tabi tutulmaktadır. Sıkma işleminde halılar, üzerinde bulunan sudan arındırılmakta ve maksimum hijyen ile maksimum temizlik sağlanmaktadır.

Yıkama ve sıkma işlemlerinin tamamlanmasından sonra, halılar havalandırma işlemine alınarak tam anlamı ile kurutulması sağlanmaktadır. Müşterilerimiz tarafından aksi bildirilmedikçe İstanbul halı yıkama sunan işletmemiz, parfümleme işlemini uygulamakta ve teslimata hazır hale getirmektedir.

Sunduğumuz İstanbul halı yıkama içerisinde yer alan son aşama ise, özel ambalaj malzemeleri ile halıların kaplanması ve müşterilerin adreslerine teslim edilmek üzere, sevkiyat işlemlerinin başlamasıdır.

Biz İstanbul halı yıkama olarak, bireylerin üzerinde gezdiği, uzandığı ve bazen yattığı küçük çocukların ya da bebeklerin üzerlerinde oynadığı halıların temizlenmesine ve sağlık açısından uygun koşullara getirilmesine büyük önem vermekteyiz.