444 91 08

Kadıköy


Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy Halı Yıkama, Step halı yıkama merkezi uzman kadrosu ile birlikte siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti verebilme çabası içerisindedir. Halı yıkama konusunda 20 yıllık deneyimin vermiş olduğu güvenle sizlere garantimizi verebiliyoruz. Ayrıca son model teknoloji makinelerimiz sayesinde halılarınıza hiçbir zarar vermiyoruz üstelik bitkisel olarak hazırlanmış olan şampuanlar kullanılarak temizlik işlemleri gerçekleştirilmekte

Step halı yıkama merkezi olarak dilerseniz halı tamiri, koltuk yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Bunun için bize 444 91 08 numaralı müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Online sipariş için hemen tıklayınız.


Kadıköy Halı Yıkama

Kurulduğu günden bu yana, halı yıkama konusunda hizmet veren işetmemiz Ste halı yıkama üstün hizmet görüşünden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyetlerini her zaman ön planda tutan ve beklentilerini karşılama konusunda itinalı çalışmalara imza atan firmamız, Kadıköy sınırları dahilinde en fazla kesime hitap eden işletme konumunda bulunmaktadır.

Firmamız ile çalışmak, halılarınızda ışıltı görüntü elde etmek ve hijyen konusunda mükemmel sonuçlar elde etmek 444 91 08 numaralı hattımızdan irtibata geçmek ile mümkündür. Güvenilir, samimi ve deneyimli personelimiz derhal adresinize gelecek ve halılarınızı teslim alarak sizlere Kadıköy halı yıkama ayrıcalıkları ile tanışma fırsatını sunacaktır.

Kalitemiz ve hizmetlerimizdeki mükemmel sonuçlar, gerçekleştirdiğimiz başarılı halı yıkama işlemleri neticesinde elde ettiğimiz referanslarımız ile ispatlanmış bulunmaktadır.


Kadıköy Halı Yıkama İşlemlerinin Önemi

İhtiyaç sahiplerine sunduğumuz Kadıköy halı yıkama hizmetleri özellik ile sağlıklı koşulların yaratılması açısından büyük önem taşımaktadır. Tüm bireyler tarafından bilineceği üzere halılar, yaşam alanlarının en sık kullanılan ürünleri arasında bulunmaktadır.

Her ne kadar bu husus dikkat çekmiyor olsa da, düşünüldüğü zaman gerçekliliği ortaya çıkmaktadır. En fazla temas edilen ve üzerinde en fazla bulunulan eşyalar halılardır. Bazen sadece zemin kaplaması olarak kullanılan, bazen üzerinde oturulan, bazen yatılan, bazen ise çocukların oyun alanı olarak kullanılan halıların temizliğine önem verilmesi gerekmektedir. Halıların üzerinde kullanım amaçları nedeni ile toz, kir, saç, bakteri gibi yabancı cisimlerin ya da zararlı cisimlerin bulunma ihtimali oldukça yüksektir.

İşletmemiz tarafından sunulmakta olan Kadıköy halı yıkama hizmetleri bu olumsuz şartların ortadan kaldırılmasına ve halıların ilk günkü görünümüne kavuşmasına katkı sağlamaktadır. Sizlere sunduğumuz halı yıkama hizmeti sonrasında hijyen şartlarının yerine getirilmesi ve sağlık açısından olumsuz durumların ortadan kaldırılması sonucunda, halılarınızda ister oturur, ister uzanır, ister iseniz çocuklarınızın oyun alanı olarak değerlendirebilirsiniz.Kadıköy Halı Yıkama Nasıl Yapılmaktadır?

Firmamızın uygulamakta olduğu Kadıköy halı yıkama işlemleri, klasik anlayışın dışında gerçekleştirilmektedir. Bir zemin üzerine halının serilmesi su ve fırça ile deterjan kullanılarak yıkanması gibi klasik metotlar firmamız tarafından kesinlik ile uygulanmamaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz Kadıköy halı yıkama hizmetlerinde bu amaç maksadı ile üretilmiş olan özel ve otomatik halı yıkama makineleri kullanılmaktadır. Bu tip makinelerin en büyük avantajı, halıların her noktasının aynı titizlik ile yıkanması ve her noktasının aynı şekilde temizlenmesi olarak görülmektedir.

Kullanılan sudan kaliteli deterjana kadar tüm ürünler, hassas bir şekilde ayarlanarak halı yüzeylerine tatbik edilmektedir. Uygulanan tüm işlemlerde otomatik sistem devreye girmekte, insan eli ile müdahale gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Halılar makineye konulmadan önce mükemmel sonuç alınması maksadı ile toz makinelerimiz tarafından yabancı maddelerden arındırılmaktadır.

Yabancı maddelerden tamamen arındırılan halılar, otomatik makinelere konulmakta ve temizlik işlemi başlatılmaktadır. Deterjan miktarı ve su miktarı makine tarafından ayarlanan yıkama işlemleri ve durulama işlemlerinin ardından, halılar sıkma işlemine tabi tutulmaktadır.

Uygulanan Kadıköy halı yıkama işlemlerinin son aşamasını meydana getiren sıkma işleminden sonra halılar kurutulmak üzere ve havalandırılmak üzere, ilgili ortamlara alınmaktadır. Bu ortamlarda halıların nem dahi kalmayacak şekilde tamamen kurutulması sağlanmaktadır.

Kurutulan halılar, işletmemizde kullanılmakta olan ambalaj malzemeleri ile kaplanmakta ve adreslere teslim edilmek üzere nakliye aracımıza konulmaktadır. Eğer sizler tarafından alerjik durumlar gibi bir husus belirtilmemiş ise Kadıköy halı yıkama işlemine tabi tutulan halılar sevkiyattan önce parfümlenmekte ve sizlere bu şekilde teslim edilmektedir. İşletmemizin kaliteli ev ayrıcalıklı hizmetleri her temizlik işlemi sonucunda bizlere memnuniyet ifadeleri olarak geri dönmektedir.