444 91 08

Kağıthane


Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthne Halı Yıkama, Step halı yıkama merkezinde halılarınız tamamen hijyenik ortamlarda temizlenmektedir. Kesinlikle oto yıkama gibi buna benzer yerlerde yapılan yıkama şeklinde karıştırılmamalıdır. Step halı yıkama 20 yıllık deneyimi sayesinde son model teknolojik makineleri elde etmiş ve bu kazanımlar doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti vermektedir. İstanbul' un neredeyse her bölgesinde olduğumuz gibi Kağıthane civarında da hizmet vermekteyiz.

Temizlik deyince aklınıza gelebilecek ilk adreslerden olan Step halı yıkama merkezine 444 91 08 numaralı müşteri danışma hattından ulaşabilmeniz mümkün. Sadece telefonla değil internet ortamından da siparişlerinizi alabilmekteyiz. Yaz ve kış aylarında sürekli halı yıkama işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Online sipariş için hemen tıklayınız.


Kağıthane Halı Yıkama

Halıların temizlenmesinde sadece elektrik süpürgesi kullanılması, tam anlamı ile temizlik yapıldığını ifade etmemektedir. Uygulanan bu temizlik tarzı, sadece halı yüzeyinde bulunan yabancı maddelerin toplanması anlamına gelmektedir.

Halı üzerinde olması muhtemel bakterilerin veya mikropların yok edilmesi maksadı ile halıların uygun teknikler kullanılarak ve üstün nitelikli deterjanlar ile yıkanması gerekmektedir. İşletmemiz Step halı yıkama olarak Kağıthane halı yıkama işlemlerinde, temizlik ilkelerini tam anlamı ile yerine getiren uygulamaları sizlere sunmaktadır.

Halılarınızdaki her türlü bakteri ya da mikrop gibi zararlıların ortadan kaldırılması ve Kağıthane halı yıkama hizmetlerinden yararlanılması için 444 91 08 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir ve kaliteli temizlik anlayışımız ile tanışabilirsiniz.

Kağıthane Halı Yıkama Prensipleri

İhtiyaç sahiplerine sunduğumuz Kağıthane halı yıkama hizmetleri belirli prensipler dahilinde yerine getirilmektedir. Prensiplerimiz, halılarınızın adresinizden tarafımızca teslim alınması ile başlamaktadır. Uygulamakta olduğumuz Kağıthane halı yıkama işlemlerinde, emsallerimizin aksine ya da sektörde kendini halı yıkama şirketi olarak gösteren ancak kaliteli hizmet anlayışından uzak davranışlarda bulunan, farklı bir anlayış içerisinde bulunmaktayız.

Halı yıkama işlemlerinde bu maksat ile üretilmiş olan üstün nitelikli otomatik halı yıkama makinelerini kullanmaktayız. Bu tip makineler tüm işlemleri kendi aparatları ile sağlıklı bir şekilde yerine getirmektedir. Halının her milimi detaylı bir şekilde, özel nitelikli deterjanlar ile yıkanmaktadır.

Halı üzerinde olması muhtemel tüm zararlı oluşumlar bu işlemler sayesinde ortadan kaldırılmaktadır. Yıkama işlemlerinin uygulanması esnasında deterjan ayarlaması dahil makineler aracılığı ile sağlanmakta ve bu özellik nedeni ile halılarda her hangi bir deterjan kalıntısı ile karşılaşılmasına engel olunmaktadır.

Yıkama işleminin sonuçlanmasına müteakip, halılar durulama işlemine tabi tutulmaktadır. Tamamlanan durulama işlemlerinden sonra ise, sıkma işlemi devreye girmekte ve halı üzerinde bulunan fazla suların sıyrılması sağlanmaktadır. Makine ile işi biten halılar, kuruma maksadı ile uygun ortamlara alınmaktadır. Kuruması ve havalandırılması yeterince sağlanan halılar parfümlenerek, ambalajlanmakta ve Kağıthane halı yıkama işleri tamamlanmaktadır.

Tüm işlemi biten halılar ise, işletmemizin araçları ve personeli aracılığı ile teslim alınan adreslere götürülmekte ve değerli müşterilerimize pırıl pırıl şekilleri ile ve hijyen şartları dahilinde iade edilmektedir. Sunduğumuz hizmetlerde, kaliteli malzeme kullanımından, kaliteli işlemler gerçekleştirmekten, söz verilen süreler içerisinde Kağıthane halı yıkama hizmetlerini tamamlamaktan ödün vermemekteyiz.

Bizler için önemli olan siz değerli Kağıthane sakinlerinin memnuniyetlerini kazanmak ve bu memnuniyetler neticesinde oluşan ailemizi her geçen gün genişletmektir.

Kağıthane Halı Yıkamanın Önemi

Halıların yıkama işlemine tabi tutulması, sağlık kuralları açısından büyük anlam ifade etmektedir. Kullanım sebepleri ve şekilleri dolayısı ile zaman içerisinde halılar çeşitli şekillerde kirlenmeye maruz kalmaktadır. Toz, toprak, saç, yemek döküntüsü, çay, kahve gibi sıvıların dökülmesi ve benzeri her türlü etkenler halı üzerinde zaman içerisinde olumsuz koşulların oluşmasına neden olmaktadır.

Klasik anlayış ile yapılan süpürme işleminde, bu yabancı maddelerin meydana getirdiği bakteriler veya mikroplar temizlenmemektedir. Sürekli temas halinde bulunduğumuz halıların sağlık koşullarına uygun olması maksadı ile yıkama işlemine tabi tutulması, olumsuz şartlarının ortadan kaldırılması için gereklidir.

Eğer sizlerde ev içerisindeki eşya gruplarında en fazla temas edilen eşya olarak bilinen halılarınızı Kağıthane halı yıkama hizmetlerini sunan işletmemize teslim eder iseniz, kaliteli hizmet anlayışımız ve bu hizmet anlayışımızın sonuçları ile tanışmış olursunuz.

Bizler için halılarınızın hiçbir hasar görmeden temizlenmesi mümkün olduğunca ilk günkü görünümlerine kavuşması son derece önemlidir. Uyguladığımız titiz çalışmalar ve hassas yaklaşımlar olumsuz bir durum ile karşılaşmanıza engel olacak, nitelikli işlemler olarak bilinmektedir.