444 91 08

Kartal


Kartal Halı Yıkama

Kartal Halı Yıkama

Kartal Halı Yıkama merkezi ile sizden alacağımız her türde halıları tamamen garantimiz kapsamında işinin uzmanı tarafından temizlenmektedir. Step halı yıkama olarak 20 yıllık deneyimlerimiz bizlere büyük ölçüde tecrübe kazandırmıştır bu nedenle bünyemizde çalışan personellerimizin tamamı profesyonel yıkayıcılardır. Sektörün önde gelen firmalarından olan step halı yıkama olarak kartal civarında yerinde yıkama işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Dilerseniz koltuk yıkama dilerseniz yatak yıkama gibi konularda garantili hizmet verebiliriz. Üstelik duvardan duvara halılarınız da yılama garantimiz içerisinde yer almaktadır. Step halı yıkama merkezine 444 0 73 numaralı müşteri hattından ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online olarak internetten siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online sipariş için tıklayınız


Kartal Halı Yıkama

Halılar yaşam alanlarımızda en fazla kullanılan ya da diğer bir ifade ile en fazla temas edilen eşyalar arasında yer almaktadır. Yaşam kültürümüzde halılar, tüm konutlarda kullanılan eşyalar olarak bilinmektedir.

Her ne kadar zemin kaplaması olarak görülse de, hem evlerin tamamlayıcı aksesuarları olarak kullanılmakta, hem sıcak ortamların yaratılmasına katkı sağlamakta, hem de üzerinde oturulan ya da istirahat edilen veya aile bireyleri ile aktiviteler düzenlenen alanlar olarak değerlendirilmektedir.

Bu kadar sık kullanılan ve temas edilen halıların, sağlık kurallarına uygun hale getirilmesi büyük önem taşımaktadır.

İşletmemiz kurulduğu günden bu ana kadar, Kartal halı yıkama hizmetlerini sunan nitelikli bir firmadır. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Ste halı yıkama müşterileri ile bu anlayış içerisinde buluşmakta ve tüm çalışmaları neticesinde övgü dolu sözler almaktadır.

Sizler de halılarınızın hijyen kurallarına uygun hale getirilmesini ve üzerinde sağlıklı bir şekilde yaşama şansının elde edilmesini talep ederseniz, bizlere 444 91 08 numaralı iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz. İrtibata geçtiğiniz anda bir personelimiz ve işletmemizin aracı halılarınızı teslim almak üzere adresinize gelecektir.

Kartal Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Sizlere sunmakta olduğumuz Kartal halı yıkama işlemleri, insan eli değmeden sunulan hizmetler olarak bilinmektedir. Sektörde bu alanda faaliyet gösteren çoğu firma, su ve fırça gibi çağ dışı yöntemleri kullanır iken, işletmemiz tarafından sunulan Kartal halı yıkama hizmetleri, bu anlayışın dışarısında yer almaktadır.

Adresinizden personelimiz tarafından teslim alınarak firmamıza getirilen halılar, önce toz alma makinelerimiz ile işleme tabi tutulmaktadır. Uygulanan bu işlemin amacı, halılar üzerinde bulunan çamur, toz, yabancı malzemeler, saç gibi malzemelerin temizlenmesini kapsamaktadır. Bu temizliğin gerçekleşmesinin hemen ardından, halılar işletmemiz bünyesinde bulunan otomatik halı yıkama makinelerine alınmaktadır.

Otomatik halı yıkama makinelerimiz, bahsettiğimiz üzere Kartal halı yıkama işlemlerinde insan eli ile bir hizmet sunulmamasını sağlamaktadır. Su ayarından deterjan ayarına kadar tüm işlemler, makine tarafından gerçekleştirilmektedir. Makine içerisinde halılar her santimi kapsayacak şekilde, kaliteli ve amaca uygun deterjanlar ile yıkanmakta, bakteri veya mikrop gibi olumsuzlukların ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Bu detaylı yıkama işleminin ardından halılarınız durulama işlemine alınarak deterjan kalıntılarının halı üzerinde yer alması tamamen engellenmektedir. Durulama işleminden de geçen halılar, sıkma işlemine alınmaktadır. Sulardan arındırılan halılar otomatik halı yıkama makinemizden alınarak kuruması maksadı ile uygun alanlara sevk edilmektedir. Bu alanlarda tamamen kurutulan ve havalandırılması sağlanan halılar, teslimata hazır hale getirilmekte ve Kartal halı yıkama işlemleri tamamlanmaktadır.

Eğer sizler tarafından alerjik durumlar bildirilmemiş ise, işletmemiz işlemi biten halıları parfümleyerek ambalajlamaktadır. Ambalajlama işleminin ardından ise, halılar personelimiz tarafından nakliye araçlarımıza yüklenerek sizlere teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Adresinize gelinerek halıların eksiksiz bir şekilde ve hiçbir hasara maruz kalmamış biçimde teslim edilmesi Kartal halı yıkama işlemlerinin sorunsuz tamamlandığı anlamına gelmektedir.


Kartal Halı Yıkama Neden Önemlidir?

Halıların temizliklerinin tam anlamıyla sağlanması, sağlık kuralları açısından büyük önem taşımaktadır. Bahsettiğimiz gibi halılar yaşantımızda en fazla temas ettiğimiz eşyalar olarak bilinmektedir. Özellikle yaşam alanlarında bulunan ve aile fertleri içerisinde ufak çocukları bulunan haneler, temizlik konusuna daha fazla önem göstermelidir.

Çocukların halı üzerlerinde oyun oynadıkları, emekledikleri ya da yattıkları ve ya halı üzerine düşen eşyalarını alarak ağızlarına götürdükleri düşünülür ise, Kartal halı yıkama işlemlerinin önemi daha net anlaşılacaktır. Bu denli önemli alanların, sağlık kurallarına uygun hale getirilmesi ve hijyen açısından olumlu seviyelerde bulundurulması son derece önemlidir.