444 91 08

Küçükçekmece


Küçükçekmece Halı Yıkama

üçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama, Step halı yıkama merkezi olarak yıkadığımız halılarınızın ilk günkü temizliğine ve hijyenine ulaştırıyoruz. 20 yıllık firma olan Step halı yıkama merkezi müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bizimle bir kere çalışan müşterilerimiz bundan sonra halı yıkama gibi bir sorunlarının olmayacağının bilinciyle bizi tercih etmektedirler.

Uzman ekiplerimiz tarafından yıkanan halılarınız kontrol edildikten sonra siz değerli müşterilerimize yeniden sunulmaktadır. Herhangi bir olası aksilik durumunda halılarınız tamamen Step halı yıkama merkezi güvencesi altındadır.

Step halı yıkama merkezinden her türlü halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama işlemleri için randevu alabilir sipariş verebilirsiniz. Bunun için bizleri 444 91 08 numaralı müşteri danışma hattından aramanız yeterlidir.

Online sipariş vermek için hemen tıklayınız.


Küçükçekmece Halı Yıkama

Halıların hijyenik şartları yerine getirecek şekilde kullanılması, sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. Üzerinde oldukça fazla vakit geçirilen ve yaşam alanlarında bulunduğu sürece en fazla temas edilen eşyalar arasında yer alan halılar, bu tip kullanım amaçları nedeni ile temiz bulundurulmak zorundadır.

Halıların temizlenmesi maksadıyla bireyler tarafından uygulanmakta olan süpürme işlemleri, tam anlamıyla hijyen sağlandığı anlamına gelmemektedir.

Eğer sizler de tam anlamı ile bir Küçükçekmece halı yıkama işlemi yapmak ya da yaptırmak istiyor iseniz, bu hizmeti profesyonel olarak sunan Step halı yıkama isimli işletmemizden yardım talep etmelisiniz. Profesyonel hizmet anlayışını halı yıkama sektörüne kazandıran ve deneyimli personel ile teknolojik ekipmanları buluşturan işletmemize 444 91 08 numaralı iletişim hattından ulaşmanız mümkündür.

Küçükçekmece Halı Yıkama Gerekli Bir İşlem midir ?

Değerli Küçükçekmece sakinleri, halılarınızın sağlığınızı tehdit etmeyecek seviyede kullanılmasını düşünüyor iseniz, mutlaka Küçükçekmece halı yıkama hizmetlerimizden faydalanmalısınız.

Sunduğumuz hizmetlerde, bilinen klasik ya da demode yöntemler ile çalışmamaktayız. Bir hortum ya da fırça aracılığı ile halıların yıkanması, işletmemiz prensiplerine ve uygulamalarına aykırı bir işlem tipidir. Bu metotları kullanan işletmeler bulunmak ile birlikte, hijyen konusundaki davranış biçimlerini ve elde ettikleri sonuçları sizlerin takdirine bırakıyoruz.

Firmamız tarafından sunulan Küçükçekmece halı yıkama işlemleri, tamamen otomatik halı yıkama makineleri ile gerçekleştirilmektedir. Bu makineler sayesinde her cins halılarınız en ideal şatlarda ve maksimum hijyen koşullarında yıkama işlemine tabi tutulmaktadır.

Halılarınızın sağlık koşullarına uygun hale getirilmesinde, otomatik yıkama makinelerimizin üstün yetenekleri ön plana çıkmaktadır. İnsan gücüne ya da diğer tabiri ile insan hatalarına meydan vermeyen bu teknolojik makinenin kullanımı, sağlık koşullarının sağlanmasında büyük önem taşımaktadır.

Her şeyin otomatik olarak yerine getirildiği makinelerde, kullanılacak deterjan dozunun ayarlanması dahi sağlanmaktadır. Önemsiz bir detay gibi görünse bile deterjan dozunun ayarlanması, halı üzerinde neticede kimyasal olan bir maddenin aktif olarak kalmasına engel olacaktır.

Makinelerimizde Küçükçekmece halı yıkama işlemine tabi tutulan halılarınız, detaylı bir şekilde yıkanacak, durulanacak ve sıkma işlemine tabi tutulacaktır. Profesyonel ve çağın gerektirdiği şartlar dahilinde yerine getirilen bu işlemlerin hemen ardından, işletmemizde yer alan uygun alanlara halılarınız taşınacak ve havalandırma işlemine tabi tutulacaktır. Uygulanan bu işlem neticesinde, tamamen kurutulan halılarınız, sizlere teslim edilmek üzere hazırlanmaya başlayacaktır. Aksi bir durum belirtilmediği sürece halılarınız parfümlenecek ve ambalajlanarak Küçükçekmece halı yıkama işlemleri tamamlanacaktır. Aracımıza yüklenen halılarınız personelimiz tarafından adresinize getirilerek sizlere teslim edilecektir.

Küçükçekmece Halı Yıkama Farkımız

Halı yıkama sektöründe en geniş müşteri portföyüne sahip olan ve Küçükçekmece halı yıkama işlemlerinde başarılı çalışmalara imza atan işletmemiz, kaliteli hizmet sunan nitelikli firma olarak marka haline gelmiş bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesi, deneyimli personelimizden, teknolojik ekipmanlarımızdan, uygun nitelikli yardımcı malzemelerimizden ve hızlı servis ile zamanında teslimat ilkemizden kaynaklanmaktadır.

Sizler de bu ayrıcalıklı Küçükçekmece halı yıkama işlemlerinden faydalanmak isterseniz, işletmemiz ile irtibata geçebilir ve bu ayrıcalıklı hizmet dünyasında yer alabilirsiniz.

Ayrıca, halı yıkama işlemlerinde en uygun fiyatı sizlere sunan ve bu uygun halı yıkama fiyatlarını kaliteli hizmet anlayışı ile buluşturan tek firma konumunda bulunmaktayız.

Bize teslim ettiğiniz halılarınız hiçbir şekilde yıpranma, dökülme ya da kayıp gibi işleme ya da olumsuzluklara maruz kalmamaktadır. Aksine, işletmemize emanet ettiğiniz ve Küçükçekmece halı yıkama işlemine tabi tutulan tüm halılarınız, yeni alınmış görünüme kavuşturularak sizlere geri iade edilmektedir. Sağlığınız ve yaşam alanlarınızın konforu hizmet anlayışımızın temelini meydana getirmektedir.