444 91 08

Maltepe


Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama, Günümüzde ev atmosferinin oldukça tozlandığını hepimiz biliyoruz bu nedenle tüm halılarımız düzenli olarak temizlenmek zorundadır. Bu nedenle halıda hijyen çok önemlidir. Step halı yıkama merkezi olarak biz bu konuda oldukça titiz olduğumuzu iddia ediyoruz. Tamamen bitkisel formüllerle hazırlanmış olan halı şampuanlarımız tarafından temizliği gerçekleştirilen halılarınızı profesyonel ekiplerimiz en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirmektedir.

Yapısı gereği halılarımız çocuklarımızın oyun oynama alanları olduğunun bilincindeyiz bu sebepten ötürü çocuklarınız bizim çocuklarımız mantığı ile yaklaşarak sizlere temizlik ve hijyen garantisi verebilmekteyiz. Step halı yıkama merkezine 444 91 08 numaralı müşteri danışma hattından ulaşabilirsiniz.

Online sipariş için hemen tıklayınız.


Maltepe Halı Yıkama

Tüm İstanbul'da olduğu gibi Maltepe'de de hizmet veren Step halı yıkama ihtiyaç sahiplerini kalite ile buluşturmaya devam etmektedir. Değerli müşterilerimizin halılarını adreslerinden alan, deneyimli personeller ve teknolojik ekipmanlar ile yıkama işlemine tabi tutan işletmemiz, kaliteli hizmet anlayışını sizler ile de buluşturmak ve neticesinde memnuniyetlerinizi elde etmek gayretindedir.

Kurulduğu tarihten günümüze kadar, kusursuz hizmet anlayışını sürdüren ve özellikle Maltepe'de geniş bir müşteri portföyüne sahip olan işletmemiz, halı yıkama konusunda engin tecrübelerini sizler ile paylaşma düşüncesinde bulunmaktadır.

Sizler de ailemize katılmak isterseniz yapmanız gereken tek işlem 444 91 08 numaralı hattımızdan bize ulaşmak ve Maltepe halı yıkama işlemlerini talep etmektir.

Maltepe Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılır

Sunmakta olduğumuz Maltepe halı yıkama işlemeleri, birkaç aşamadan meydana gelmektedir. Bilindiği üzere ilk aşama, adresinize gelinerek halıların teslim alınmasından oluşmaktadır. Halılar adresinizden sayılarak ve metrekareleri ölçülerek teslim alınmakta ve olası aksaklıkların ya da karışıklıkların önüne geçilmesi maksadı ile numaralandırma işlemi uygulanmaktadır. Aynı numaralardan hem halı üzerine yapıştırılmakta, hem de sizlere verilmektedir.

Adresinizden alınan halıların Maltepe halı yıkama işlemine tabi tutulmak üzere işletmemize getirilmesi, ikinci aşama olarak uygulanmaktadır. Bu aşamadan sonra halılar, toz alma makinemiz ile detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Uygulanan bu yöntemin temel amacı, yıkama işleminden önce halı üzerinde bulunan ya da bulunması muhtemel tüm malzemelerin temizlenmesidir. Bu işlemin yapılması halı yıkamadaki verimin arttırılmasına neden olmaktadır.

Otomatik halı yıkama makinelerimize konulan halılarınız, ivedi bir şekilde yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Uygun nitelikli ve kaliteli deterjanlar ile gerçekleşen yıkama işleminin ardından, durulama işlemi ve durulama işleminin ardından, sıkma işlemi gerçekleşmektedir.

Otomatik halı yıkama makinelerimiz ile gerçekleşen bu Maltepe halı yıkama işleminin tamamlanmasından sonra, halılarınız makineden alınmakta ve havalandırılarak kurutulmak üzere, ilgili ortamlara sevk edilmektedir. Tamamen kuruyan ve havalandırması sağlanan halılar, sizler tarafından olumsuz bir durum ya da diğer ifade ile sağlık açısından olumsuz bir durum bildirilmedikçe parfümlenmektedir.

Bu işlemlerden geçen halılar, özel malzemelerimiz ile ambalajlanmakta ve adreslerinize götürülmek üzere sevkiyat işlemlerine hazırlanmaktadır. Adresinize getirilmek üzere yola çıkılması Maltepe halı yıkama işlemlerinin son aşamasına geçildiğini ifade etmektedir.

Halılarınız bize teslim ettiğinizin tam aksine, pırıl pırıl görünüme kavuşmuş, hijyen kuralları sağlanmış ve mis gibi kokar bir halde sizlere iade edilmektedir. Temizlik işlemi talep edenlerin halılarının, geri iade edilmesi Maltepe halı yıkama işlemlerinin tamamen bitirildiği anlamına gelmektedir.

Maltepe Halı Yıkama İşlemleri Fiyatları Nelerdir?

Sunmakta olduğumuz Maltepe halı yıkama fiyatları, piyasada bilinen en uygun bedelli hizmetler olarak geçmektedir.

Söz verdiğimiz süredeki teslimat anlayışımız, profesyonel personelimiz, sizlere kusursuz hizmet vermek konusunda hassas bir şekilde çalışmamız ve bu çalışmaların karşılığında uygun bedeller ile halı yıkama işlemlerini sizlere sunmamız kalitemizin göstergesidir.

Ailenizin ve en önemlisi çocuklarınızın sağlıklı ortamlarda bulunması ya da sağlıklı ortamların yaratıldığı halılar üzerinde aktivitelerine devam etmesi, sizlerin olduğu kadar bizler açısından da önemli bir husustur.

Sizlere sunduğumuz halı yıkama işlemlerinden sonra, tüm aile bireyleriniz ve çocuklarınız bakterilerden, kirlerden ve mikroplardan arındırılmış halıların üzerinde güvenle zaman geçirebilir ve sizler de gönül rahatlığı ile bu zamanlara katkı sağlayabilirsiniz.

Bahsettiğimiz üzere gerek sağlık şartlarının yaratılması, gerek hijyen kurallarına uyulması, gerek ise mümkün olduğunca halılarınızın ilk günkü görünüme kavuşturulması, işletmemizin sizlere sunduğu ayrıcalıklı hizmetler olarak bilinmektedir.

Bizim ile irtibata geçmek kaliteli hizmet anlayışı ile tanışacağınız ve ayrıcalıklarımızdan sonuna kadar yararlanacağınız anlamına gelmektedir.