444 91 08

Pendik


Pendik Halı Yıkama

Pendik Halı Yıkama

Pendik Halı Yıkama, Günümüzde evlerde kullanılan halıların zamanla kirlenmesinden meydana gelen temizlik ihtiyacı, kişinin kendi imkanlarıyla karşılanması oldukça zor, uğraştırıcı ve maddi – manevi zarar olmaktadır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda kurulan halı yıkama tesisleri, halı yıkama işlerini en temiz haliyle yapmaktadırlar. Step halı yıkama olarak halıları en temiz yıkama imkanlarıyla yıkamaktayız. Yüksek teknolojik makinelerimiz ve büyük tesisimizle her siparişe hızlıca geri dönüş sağlamaktayız. Pendik halı yıkama tesisleri arasında Ste halı yıkama olarak en iyiye doğru hızlı adımlarla ilerlemekteyiz.

Halı yıkamak evdeki imkanlarla hem çok masraflı hem de çok zahmetli olmaktadır. Deterjanı, suyu, zahmeti, kış gününde soğuğu, yıkayacak alanı ile her anlamda ayrı bir dert olmaktadır. Evde bu zor koşullarda ve yeteri kadar derinlemesine temizlik olmayacak durumlarla uğraşmak yerine tek bir telefon ile bütün halıları oldukça uygun fiyata en kısa süre içerisinde yıkatmak her açıdan daha mantıklı bir seçenek olmaktadır.

Hem uygun fiyatlar, hem de derinlemesine temizliği ile tertemiz halılara sahip olmak mümkün olmaktadır. Her bakımdan avantajlı olan ve pendikte yaşayanlar için Pendik halı yıkama tesisleri arasında en iyi olan halı yıkama tesisimiz, kaliteli personeli ile her daim hiç sıkılmadan güvenle çalışmaktadırlar. Son teknolojiye sahip olan yıkama makinelerimiz, her zaman halıları yıkarken yüksek performans ile yıkamakta ve halıların dibine kadar ilen mikroplara dahi ulaşarak hepsini yok etmektedirler. Bu sayede ev sahipleri de gönül rahatlığı ile evlerinde kullanmaktadırlar.Sipariş Alma Ve Kontrol Aşamaları

Pendik halı yıkama hizmetleri arasında bulunan Step halı yıkama tesisimizde, bütün halı yıkama hizmetlerimiz sırasıyla ve planlı olarak işlemektedir. Bu sayede aksaklık ya da bir sorun ile karşılaşmak pek mümkün olmamaktadır. İşlemlerimiz sırasıyla şu şekilde işlemektedir;

Pendik halı yıkama hizmetleri arasında en iyi olarak, öncelikle sipariş alma ile başlıyoruz, 444 91 08 numarasını arayan müşterilerimizin adreslerini ve tarihi konuştuktan sonra adrese gidilir ve halılar rulo halinde arabalara yüklenir, daha sonra kaç adet halı ve hangi türde olduğu bilgisinin bulunduğu makbuz müşteriye verilir. İkinci adım, fişleme denilen numaralandırma işlemi olmaktadır. Bu işlemde, birçok sipariş olduğundan dolayı birbirlerine karışmamaları için barkod ve özel abone numarası basılmaktadır. Bu işlem sayesinde hiçbir sipariş karıştırılmadan teslim edilmektedir.

Üçüncü adım, ölçme aşamasıdır. Bu aşamada kontrol ve ücretlendirme yapılmaktadır, halı türlerine göre farklı yıkama işlemleri kullanıldığından dolayı türlerine göre ayrım yapılır, daha sonra ölçüleri alınır ve metre karesine göre ücretlendirme yapılır.

Halı Yıkama Aşaması

Halı yıkama işlemlerinde ilk olarak toz alma işlemi uygulanmaktadır, bu işlem toz dolabı ya da toz alma makineleri tarafından uygulanmaktadır. Daha sonraki işlem havuzlama aşamasıdır, içi su dolu bir havuzda halılar bir süre bekletilmektedir. Pendik halı yıkama tesisleri arasında en iyi makineler ile yapılmaktadır. Asıl yıkama işleminde yarı otomatik ve tam otomatik makineler kullanılmaktadır.

Fırçalama ve durulama işlemlerinden sonra sıkma ve kurutma işlemleri yapılmaktadır. Bu aşamada sıkma, asma, kurutma odasına koyma ve havalandırma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Daha sonra hav süpürme, paketleme ve parfümleme gibi son kontrol işlemleri gerçekleştirilmektedir. Pendik halı yıkama tesisleri arasında olan Step halı yıkama tesisimiz, her zaman son kontrolleri en iyi şekilde yaparak eksik kalmadığından emin olmaktadır.

Pendik halı yıkama olarak Pendik'te verdiğimiz hizmetin son aşaması olarak, teslimat aşaması yapılmaktadır. İş yoğunluğuna göre 1 ila 7 gün içerisinde yapılan teslimatımız, Pendik halı yıkama hizmetimiz ile eksiksiz ve kusursuz bir şekilde evinize kadar teslimatı yapılmaktadır.