444 91 08

Sancaktepe


Sancaktepe Halı Yıkama

Sancaktepe Halı Yıkama

Sancaktepe Halı Yıkama, Step halı yıkama olarak kapalı akan ve açık alana sahip olan bir firmayız. Bu sektörde 20 yıllık uzun bir zamandan beridir öncülük ve yenilikçilik olarak bilinmekteyiz. Firmamız yaptığımız iş hakkında sürekli olarak AR-GE çalışmalarında bulunur ve geliştirebildiğimiz tüm yeniliklerimizi müşterilerimizle paylaşırız. Step halı yıkama olarak sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış halı şampuanları tarafından en hassas ayrıntısına kadar düşünülerek hizmet vermekteyiz.

Bünyemizde yer alan ekibimiz çok uzun zamandır bizimle olduklarından dolayı profesyonel anlamda hizmet vermektedirler. Kısacası uzman bir ekip tarafından halılarınız temizlik işlemine alınacaktır. 444 91 08 numaralı müşteri hattımızı aramanız sonrasında teslimle alınan halılarınız aynı titizlikle yine yıkanıp, kurutulup paketlenerek size ulaştırılacaktır.

Online sipariş için hemen tıklayınız.


Sancaktepe Halı Yıkama

Günümüzde çalışan bayanlar oldukça fazla düzeye yükselmektedir. Bu nedenle ev işleriyle pek ilgilenememektedirler, ev işleriyle bile ilgilenemezken, halı yıkamanın yapılması hiç mümkün görünmemektedir. Bu nedenle, bayanların yardımına anında koşacak bir halı yıkama hizmeti oluşturmaktayız. Bir 444 91 08 numaralı telefonu arayarak ya da internetten sipariş ile anında gelip halıları alıp kısa süre içerisinde teslim etmekteyiz.

Halıların her daim temiz ve hijyenik olmaları açısından her altı ayda bir derinlemesine temizlik ile yıkanması gerekmektedir. Bu sayede halılara rahat rahat basmak ve ya oturmak, hatta çocukları oynatmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle halıları her altı ayda bir profesyonel makineler ile iyice temizlenmesi gerekmektedir.

Bu işlemleri yapan Sancaktepe halı yıkama hizmetleri arasında en iyi olmaya hızla adım adım ilerleyen Step halı yıkama hizmetlerimiz ile en iyi şekilde halı yıkama işlemlerini tamamlayıp eve teslim yapmaktayız. Son teknolojiyi kullanan ve en kaliteli markalar ile çalışan makinelerimiz her daim temiz ve hijyenik bir şekilde yıkamaktadır. Her aşama için ayrı makine kullanılarak halıların derinlemesine temizliğini sağlamaktayız.

Halı yıkama Aşamaları İle Derinlemesine Temizlik


Sancaktepe Halı Yıkama hizmetleri arasında en iyiye doğru ilerleyen Step halı yıkama tesislerimizde bulunan halı yıkama makinelerimiz ile aşama aşama halı yıkama işlemini tamamlamaktayız. Her daim planlı ve programlı çalışarak hiçbir şekilde aksaklığa neden olacak bir davranış sergilenmemektedir. Çalışma kadrosunda bulunan kalifiye elemanları ile Sancaktepe halı yıkama olarak her daim kaliteli ve temiz iş yapılmaktadır. Her daim güler yüzlü olan elemanları, anlayışlı, sevecen, cana yakın özellikleriyle her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Sancaktepe halı yıkama tesislerinde bulunan Step halı yıkama tesisi olarak 7 aşama ile halı yıkama ve teslim işlemlerini tamamlamaktayız. Her aşamasında titizlikle ve özveriyle çalışan ekiplerimiz ile güvenle halıları teslim etmekteyiz.

Halı yıkama aşamaları şu şekilde gerçekleşmektedir; ilk olarak telefon ya da internet yoluyla kayıt alınır ve verilen adrese gidilerek halılar rulo halde toplanarak, halı adedi ve hangi türde olduğu bilgisinin bulunduğu bir belge imzalanarak verilir. Daha sonra tesiste fişleme işlemi gerçekleştirilir. Fişleme işlemi, tesiste birçok sipariş olduğundan dolayı birbirleriyle karışmamaları açısından özel bir barkot veya abone numarası yapıştırılır. Sancaktepe halı yıkama tesisi olarak, daha sonra ölçme işlemi gerçekleştirilir. Bu işlemde halıların boyutları metre kare hesabı olarak alınır, buna göre ücretlendirilir ve halının cinsine göre ayrım yapılır. Halının cinsine göre ayrım yapılmasının sebebi, halıların cinsine göre farklı yıkamalardan geçmesidir.

Sancaktepe halı yıkama tesisimizdeki makinelerimiz ile, halı yıkama işlemine geçildiğinde ise bütün halılar kendi cinslerine göre yıkama işlem makinelerine götürülür ve normal halıların öncelikle üzerindeki tozlar, toz alma makineleri tarafından alınır. Daha sonra su ile dolu olan havuzlara konarak bir süre bekletilir. Sonraki aşama ile durulama ve sıkma aşamasıdır. Bu da gerçekleştirildikten sonra kurutma odalarında kurutulur ve havalandırılır.

Son kontroller (hav süpürme, parfümleme, paketleme) de yapıldıktan sonra teslimat aşamasına geçilmektedir. Bu aşamada, halılar alındığı adrese eksiksiz bir şekilde götürülerek teslim edilmektedir.

Sancaktepe Halı Yıkama Hizmetleri

Her aşamasında titizliği benimseyen Step halı yıkama tesisi, Sancaktepe'de bulunan kişilere oldukça kaliteli hizmeti ile eksiksiz yapılan işleri sayesinde adım adım en iyiye doğru ilerlemektedir. Sancaktepe halı yıkama hizmetleri arasında en çok tercih edilen ve beğenilen halı yıkama hizmetleri olarak her daim müşteri memnuniyeti için çalışmalarını sürdürmektedir. Kalifiye elemanları ile en iyiyi her zaman yakalamaktadır.