444 91 08

Sarıyer


Sarıyer Halı Yıkama

Sarıyer Halı Yıkama

Sarıyer Hal Yıkama, Halı yıkama uzmanlık işidir Step halı yıkama merkezi çalışanları da tüm ekipmanlarıyla birlikte siz değerli müşterilerimize karşı bu profesyonelliği ortaya koymaktadırlar. Sizin yaşam alanlarınızı hijyenik hale getirmek bizim işimizdir. Bu bağlamda halı yıkama, koltuk yıkama, halı tamir, yatak yıkama, battaniye, yorgan gibi bilimum ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda temizlik için bizlere 444 91 08 numaralı müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz. Halı yıkamak bizim ek işimiz değil tek işimizdir. Bize inandığınız ve güvendiğiniz sürece emin olun en güzel hizmeti ayağınıza kadar taşıyabiliriz.

Step halı olarak Sarıyer civarında bulunanlar için ücretsiz servis imkânı sunarak halılarınızı bulundukları yerden alıyoruz aynı şekilde temizlenip kurutulduktan sonra evinize bırakıyoruz.

Online sipariş için tıklayınız.


Sarıyer Halı Yıkama

Halı yıkamak genel anlamda oldukça zor bir iş olmaktadır, bu nedenle bayanlar kendi evlerinde her zaman halı yıkayamazlar. Ortalama halı yıkama aralıkları yılda bir defa olmaktadır, fakat halıların en fazla altı ayda bir defa yıkanması gerekmektedir. Aksi takdirde evde mikrop ve buna bağlı olarak hastalık daha fazla görülmektedir. Bu nedenle halıları her altı ayda bir yıkamak gerekmektedir, ancak bir bayan, hele ki içinde bulunduğumuz dönemdeki bayanlar ev işlerine bile az vakit ayırırken halı yıkamaya hiç vakit ayırmamaktadır. Bu konuda en mantıklı çözüm halı yıkama hizmetleri olmaktadır.

Sarıyer'de ikamet eden kişiler için, Sarıyer halı yıkama tesisleri arasında en güvenilir olan Step halı yıkama tesisimiz bulunmaktadır. Step halı yıkama olarak, halı yıkama konusunda elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. En son teknolojiye sahip makinelerimiz ile halılarınızı derinlemesine temizlemekteyiz. Halı yıkama işlemlerimiz sayesinde planlı ve programlı iş yapmaktayız ve bu disiplin sayesinde aksaklıkların ortaya çıkması neredeyse % 0'a indirgenmektedir.

Sarıyer halı yıkama tesisleri arasında yer alan Step halı yıkama tesisimiz, kalifiye elemanları ile teknolojik makineleri sayesinde oldukça kısa bir süre içerisinde alınan halıları tertemiz olarak teslim etmektedir. Deterjan konusunda ise her zaman en kalitelisini ve en iyisini kullanmaktayız. Çevreye ya da sağlığa zarar verecek bir deterjan kullanılmamaktadır. Müşterilerimizin sağlığını ve temizliğini her an düşünmekteyiz.

Sarıyer Halı Yıkama Hizmetleri

Her daim müşterisini ve personelini düşünen, Sarıyer halı yıkama tesisleri içerisinde bulunan Step halı yıkama tesisimiz, bütün alınan siparişlerdeki halılara dikkatli davranarak hiçbir zarar gelmeyecek şekilde korumaktadırlar. Her daim tertemiz ve mis kokan yıkadığımız halılar, yoğunluk durumuna göre en geç yedi gün içerisinde sahiplerine teslim edilmektedir. Her konuda olduğu gibi bu konuda hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır. Sarıyer halı yıkama tesisleri arasında en iyi olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemekteyiz.

Sarıyer Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkama işlemleri sırasıyla tam 7 aşamadan geçmektedir. Bu aşamaların hiçbiri atlamadan tek tek yapılmaktadır. Öncelikle sipariş alma işlemi gerçekleşmektedir. Bu işlemde, 444 91 08 numarasını arayan ya da internet aracılığı ile bize ulaşan müşteriler kayıt altına alınmakta ve verilen adrese giderek halıların adedi ve çeşidi yazan bir belgeyi imzalayarak kişilere verme işlemi yapılmaktadır. Daha sonra fişleme işlemi yapılmaktadır. Fişleme işlemi, Sarıyer halı yıkama tesislerinde bulunan Step halı yıkama tesisimizde birçok halı bulunması nedeniyle karışmaması için halı üzerine yapıştırılan müşteri numarası ya da barkod sistemi olmaktadır.

Daha sonra ölçme işlemine geçilerek halının ebadı metre kare hesabı yapılarak belirlenir ve fiyatlandırma yapılır. Halı ilk kontrolleri yapıldıktan sonra, yıkama işlemine geçilmektedir. Sarıyer halı Yıkama işleminde öncelikle halının kaba tozu, toz alma makineleriyle alınır. Daha sonra içi su dolu olan bir havuza bırakılarak bir süre bekletilir ve iyice kabardıktan sonra fırçalanma işlemi yapılır. Ardından durulama işlemi yapılır ve bir sonraki aşama olan kurutma aşamasına geçilir.

Bu aşamada, sıkma, asma, kurutma odasına koyma ve havalandırma işlemleri bulunmaktadır. Kurutma işleminin hızlı sürmesi için santrifüj adı verilen makineler kullanılmaktadır. Bu makineler, kazan tipi sıkma makinesi ya da rulo tipi sıkma makinesi olarak adlandırılmaktadırlar.

Sarıyer halı yıkama hizmetleri arasında bulunan Step halı yıkama tesisimizde yapılan bir sonraki işlem ise son kontrol işlemi olmaktadır. Bu işlemde, hav süpürme, parfümleme ve paketleme aşamaları bulunmaktadır. En son işlemimiz ise teslimat işlemi olmaktadır. Yıkanan halılar paketli bir şekilde alınan eve teslim edilmektedir.