444 91 08

Şile


Şile Halı Yıkama

Şile Halı Yıkama

Günümüzde bayanların yoğun çalışma tempoları nedeniyle ev temizliklerini yapmaları oldukça zor bir iş olmaktadır. Ev temizliklerine bile vakit ayırmak bu kadar zor olmakta iken, halı yıkamak akıllarının uçlarından bile geçmemektedir. Fakat halıların yıkanması da gerekli bir temizlik olmaktadır. Çare tabi ki halı yıkama merkezleri olmaktadır. Şile halkı için en güvenilir, en çalışkan firma olan Şile halı yıkama merkezlerinin en iyisi, Step halı yıkama olarak Şile halkına en temiz ve çalışkan elemanlarımız ile hizmet etmekteyiz.


Halı yıkama işinde uzman elemanlarımız ile son teknolojiye sahip yıkama makinelerimiz sayesinde her işin kolaylıkla üstesinden gelmekteyiz. Şile halı yıkama merkezi olarak bütün Şile halkını ayrım gözetmeden, eşit bir şekilde davranarak, hepsine kendilerini özel hissettirecek davranışlarda bulunmaktayız.

En titiz bayanların bile tercih edip güvenmesi Şile halı yıkama olarak bizi gururlandırmakta ve onurlandırmaktadır. İşimizin en iyisi olmak her zaman çalışma prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Her koşulda aldığımız siparişleri, özverili çalışarak zamanında teslim etmeyi başarmaktayız.

Şile Halı Yıkama Özellikleri

Step halı yıkama firması olarak kendimize özel çalışma stilimiz olmaktadır. Her zaman halı yıkamanın her aşamasında kontrolü sağlamaktayız. Hiçbir şeyi atlamamak adına her zaman bir denetim müdürümüz çalışanları kontrol etmektedir. Bunun yapılmasındaki amaç, yıkanan halılar hiçbir işlemi atlamadan yıkanma işleminin sonlanmasını sağlamak olmaktadır. Bu sayede halılarımız her seferinde tertemiz ve mis kokularla müşterilerimize teslim edilmektedir.

Şile halı yıkama firmamız için müşteri memnuniyeti en önemli unsurlardan bir tanesi olmaktadır. Her yaptığımız iş müşteri memnuniyetini sağlamak adına yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlayıp devamlılığı sağlayarak her seferinde aynı kalite ile görevimizi yerine getirmek olmaktadır.

444 91 08 numaralı hattımızı arayarak ya da internet adresimizden bize ulaşarak sipariş işlemini yapabilmek oldukça basit olmaktadır. Geriye kalan sadece verilen tarihte halılarınızı almaya gelip söz verilen tarihte de teslimatı sağlamak olmaktadır. Daha sonrasında ise tertemiz halılarınızın mis kokusu bütün evinizi sarmaktadır. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız halılar evinizin köşelerine serilip kullanıma hazır hale gelmektedir.

Şile Halı Yıkama İşlemleri

Şile halı yıkama hizmetleri arasında en iyilerden olan Step halı yıkama merkezimizde yapılan bütün işlemler sırasına göre yapılmaktadır. Her yapılan işlemde son teknolojiye sahip yıkama makinelerimiz ile son derece hijyenik şartlarda temizleme yapılmaktadır. Yıkama havuzlarımızın suları her gün sürekli değişmekte ve kullanılan makinelerimiz her zaman temizlenmektedir. Bu açıdan müşterilerimizin gönülleri her zaman rahat olmaktadır.

Birinci aşamamız sipariş almak olmaktadır, bu aşamada telefonla ya da internet üzerinden aldığımız siparişler kayıt alınarak verilen adrese gidilip verilen halıları bilgi belgesine adet olarak yazıp müşteriye verilmektedir. Daha sonra ikinci adımda, fişleme işlemi yapılmaktadır, bu işlem halıların birbirine karışmamaları için güvenlik açısından müşteriye özel barkodların halılara yapıştırılması olmaktadır.

Şile halı yıkama merkezlerinden en iyileri arasında olan Step halı yıkama merkezimizin bir sonraki adımı, yıkama aşaması olmaktadır. Halılar üzerindeki kaba tozu almak amacıyla, toz alma makinelerimiz ile toz alınmaktadır, daha sonra temiz su dolu havuzlarımıza bu halılar bırakılarak bir süre bekletilmektedir. Daha sonra fırçalanıp durulanmaktadır. Şile halı yıkama merkezimizde bir sonraki adım, halı sıkma ve kurutma işlemleri olmaktadır. Daha sonra son kontrol dediğimiz hav süpürme, parfümleme ve paketleme işlemleri yapılmakta ve en son olarak teslimat servislerimiz devreye girmektedir. Teslimat süresince oldukça dikkatli davranan elemanlarımız hizmet ve güler yüz konusunda da bir o kadar anlayışlı ve düzgün olmaktadırlar.