444 91 08

Silivri


Silivri Halı Yıkama

Silivri Halı Yıkama

Halı yıkama derdi birçok kadın üzerinde oldukça ağır bir yük olarak kalmaktadır. Özellikle fazlasıyla titiz olan bayanlar kendi yıkadıkları halıdan bile emin olamamaktadırlar, çünkü elde yıkanan halı ne kadar düzgün de yıkansa dipteki pisliklere ulaşamadıkları için mikrop üretmektedir. Bunun sonucunda ise daha fazla hastalık ortaya çıkmaktadır. İşte bu gibi sıkıntıların oluşmaması ve titiz bayanların içleri rahat olması nedeniyle Silivri Halı yıkama tesisleri arasında bulunan Step halı yıkama tesisimizi kurmuş bulunmaktayız. En son teknolojiye sahip olan yıkama makinelerimiz ile en derinde bulunan mikropları dahi yok etmekteyiz. En titiz bayanların bile içleri rahat olarak bize halılarını emanet etmeleri için elimizden gelenin daha fazlasını yapmaktayız.

Her zaman müşteri memnuniyeti ve sağlığı bizim en temel amacımız olmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim başarımızın göstergesi olup, bizi daha iyi yerlere çıkaracak tek unsur olmaktadır. Bu nedenle her zaman müşteriyi memnun etme çabası içerisinde bulunmaktayız.

Kaliteli elemanlarımız ile işimizin en iyisini yapmak bizim asli görevimiz olmaktadır. Her daim halı yıkama konusunda kendimizi geliştirmekte ve değişik fikirlere, yenileşmeye açık bir firma olmaktayız. Bu nedenle büyüme ve gelişme kazanmaktayız. Silivri halı yıkama tesisleri arasında bulunan Step halı yıkama tesisimiz ile çalışma arkadaşlarımızın azmi ve kararlılığı sayesinde bütün siparişlerimizi söz verdiğimiz zamanda teslim etmekteyiz, bu özelliğimiz de güvenilirliğimizi bir kat daha artırmaktadırSilivri Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama tesislerinin getirdiği bütün sorumluluk gerektiren unsurlarda üzerimize düşen ne varsa hepsini yapmaktayız. Siparişleri her daim zamanında teslim etmekteyiz, temizlik unsurlarına oldukça dikkat ederek bütün kurallara uyarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Silivri halı yıkama firması olarak, Silivri halkına elimizden geldiğince hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Halı yıkama işlemlerinde her zaman planlı ve programlı çalışmaktayız. Sipariş alma ve halı yıkama konusunda sırayla ve bu sırayı atmayacak şekilde halı yıkamayı tamamlar ve teslimatını sağlamaktayız. Bu disiplinin sayesinde işlerimizde hiçbir aksaklık olmayıp, her şey düzenli olarak yolunda ilerlemektedir.

Silivri halı yıkama hizmetleri arasında yer alan Step halı yıkama hizmetleri firmamız ile uzun yıllar halı yıkama işini devam ettirmeyi amaçlamaktayız. Güvenilir kadromuz ile Silivri halkına her zaman hizmet sunmaktayız. Halı yıkama aşamalarımız sayesinde bu hizmetimiz her zaman en üst kalitede olmaktadır.

Silivri Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkama disiplini olarak aşama aşama halı yıkama koordinesinde bulunmaktayız. Bu aşamaları hiçbir zaman bir tanesini bile atlamadan tamamlamaktayız. İlk aşama, sipariş alma aşaması olmaktadır. 444 91 08 numaralı telefonu arayarak ya da internet adresinden sipariş veren müşterilerimizi kayıt altına alarak verilen adrese verilen tarihte gidilip halıları teslim alma aşaması olmaktadır. Silivri halı yıkama hizmeti olarak ikinci aşama, fişleme aşaması olmaktadır. Halılar diğer halılar ile karışmaması için müşteri numarası ya da barkodlama yapılmaktadır. Bu sayede hiçbir müşterinin halısı başka müşterinin halısıyla karışmamaktadır.

Üçüncü aşama, ölçme aşaması olmaktadır. Bu aşamada adından da anlaşılacağı üzere ölçme işlemi yapılmaktadır. Halıları metre kare hesabı yaparak ücretlendirilmektedir. Dördüncü aşama, Silivri halı yıkama tesisimizde bulunan toz alma makineleri ile halıların üzerindeki kaba tozu almak olmaktadır. Daha sonra içi su dolu olan havuzlarımıza bu halıları bırakarak kirleri kabarması için bir süre bekletmekteyiz. Yeteri kadar bekledikten sonra fırçalama ve durulama işlemleri yapılmaktadır.

Beşinci aşama, halı sıkma ve kurulama işlemlerinden oluşmaktadır. Altıncı aşama, son kontrollerin yapılması veSilivri halı yıkama hizmeti olarak yedinci aşama ise teslimatın gerçekleştirilmesi olmaktadır.