444 91 08

Şişli


Şişli Halı Yıkama

Şişli Halı Yıkama

Şişli Halı Yıkama, Step halı bundan tam 20 yıl önce kurulmuştur bugün ise istanbul' un neredeyse hemen her noktasında müşterilerimizle çevrilmiş durumdayız. Step halı firmamızdaki temizlik anlayışınız kesinlikle titiz olunmasıdır. Son zamanlarda ise geleneksel yöntemlerden uzaklaşarak daha çok fabrikasyon bir yapı içerisine girilmiştir. Step halı yıkama merkezi fabrikalarında yorgan yıkama, yastık yıkama, battaniye yıkama gibi bir çok yıkama konusuna değinebiliriz.

Step halı bünyesinde yer alan eğitimli personellerimiz sizlerle şişli' de bulşmaktadırlar. Profosyonel elemanlarımız sayesinde gerek inatçı lekelere gerekse kumaş yapısına göre durum değerlendirmesi yapılarak yıkanmaktadırlar. Step halı sayesinde kalitenin en iyisi ve daha yenisi olduğu belirlenmiştir.

Step halı yıkama, yatak yıkama ve yorgan yıkama' ya 444 91 08 numaralı müşteri danışma hattını arayarak randevu alabilirsiniz. Bunun yanı sıra ise hemen online sipariş için buraya tıklayabilirsiniz.


Şişli Halı Yıkama

Bu dönemdeki bayanlar pek vakit bulamadıkları için halı yıkama işlerini de yapamamaktadırlar. Vakitleri olsa bile evde kendi imkanlarıyla halı yıkamak ciddi anlamda masraflı ve oldukça yorucu olmaktadır. Evde halı yıkama işlemlerinde gereğinden fazla su tüketilmektedir ve buna rağmen halılar yeteri kadar temizlenmemektedir. Bu nedenle de halıların içerisinde fazla bakteri birikmesi sonucunda hastalıklara sebep olmaktadır.

Halı yıkama işlemleri her altı ayda bir yapılması gerekmektedir, aksi takdirde fazlasıyla sağlığa zararlı bakteriler üretmektedir. Altı ayda bir profesyonel olarak yıkanması gereken halılarda evde kendi imkanlarıyla yıkandığı zaman gereken temizlik sağlanmamaktadır. Bu nedenle Şişli halı yıkama tesisleri arasında yer alan Step halı yıkama firmamızı kurmuş bulunmaktadır.

Uzun yıllar Halı yıkama işini sürdürmeyi amaçladığımız Şişli halı yıkama tesisimiz son derece teknolojik makineler ile hizmete açık bulunmaktadır. Her daim kusursuz hizmet vermeyi kendimize ilke edinerek müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktayız. Kolay iletişim sağlama ile sipariş verme imkanı oldukça basit olmaktadır. 444 91 08 numaralı sipariş hattımız ile her koşulda sipariş alarak istenilen tarihte halılarınızı evinizden alarak hizmet sağlamaktayız. Kusursuz hizmetimiz ile bütün müşterilerimizi memnun bırakarak devamlı müşteriler kazanmaktayız.

Uygun fiyatlarımızla da ödeme kolaylığı sağlamayarak müşterilerimizi zor durumda bırakmaktan kaçınmaktayız. Şişli halı yıkama tesisi olarak, metre kare hesabı ile oldukça uygun fiyatlarla halıları yıkayıp eve teslimat yapmaktayız.


Şişli Halı Yıkama Aşamaları

Step Halı Yıkama tesisi olarak yaptığımız çalışmalarda oldukça titiz davranarak disiplinli bir şekilde halı yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Şişli halı yıkama tesisleri arasında en iyi olma yolunda ilerleyen firmamız hızlı adımlarla ilerlemektedir. Halı yıkama aşamalarımız sırasıyla şu şekilde gerçekleşmektedir. Öncelikle ilk aşama olarak, sipariş alma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Telefon hattımız ya da internet adresimiz aracılığı ile siparişlerinizi alarak verilen adresten halılarınızı teslim almaktayız. Daha sonra Şişli halı yıkama tesisimize götürerek öncelikle fişleme işlemini yaparak halıların karışmasını önlemekteyiz.

Daha sonra halıları yıkama aşamasına getirip, halı üzerindeki kaba tozu, toz alma makinelerimiz ile alırız ve içi su dolu havuzlarımıza bırakarak bir süre bekletiriz. Şişli halı yıkama sistemlerimizde halılar yeteri kadar bekledikten sonra fırçalama ve durulama aşamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Bir sonraki aşama, sıkma ve kurutma aşamalarıdır, bu aşamada sıkma, kuruma odalarına koyma, asma ve havalandırma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Daha sonra son kontrol işlemleri (hav süpürme, parfümleme ve paketleme) yapılır ve Şişli halı yıkama tesisimizden çıkarılarak teslimat aşaması gerçekleştirilmektedir.

Bu aşamalarımızın hepsi titizlikle yapılarak, çalışanlarımızın yaptığı işi severek yapmalarını sağlamaktayız. Bu sayede bütün halılar daha iyi bir şekilde yıkanıp son derece güler yüzlerle teslimi sağlanmaktadır. Halılarınızı teslimat sırasında açıp serdiğimizde mis gibi temizlik kokuları evin her yanına dağılmaktadır.


Şişli Halı Yıkama Hizmetleri

Her açıdan saygılı, düzgün ve tecrübeli çalışanlarımız sayesinde bu günlere gelmeyi başarmaktayız. Bu başarılarımızı saygın, terbiyeli ve çalışkan olan çalışma arkadaşlarımıza ve firma olarak güç ve azim ile çalışmalarımıza borçlu olmaktayız. Bizi her daim ayakta tutan bu güç hızlı adımlarla en iyi olma yolunda ilerlememizi sağlamaktadır.

Şişli halı yıkama olarak, Şişlide ikamet eden kişilerin en güvendiği ve en çok tercih ettiği firma haline gelmekteyiz. Bu nedenle devamlı müşterilerimizi kazanarak her daim bu müşterilerimize hizmet vermekten gurur ve mutluluk duymaktayız. İşimizin her aşamasında titizlikle çalışarak, aldığımız paranın hakkını vermekteyiz. Müşterilerimizin sağlığını düşünerek yaptığımız bütün işlerde temizliği, titizliği ve hijyeni göz önünde bulundurarak çalışmaktayız.