444 91 08

Sultanbeyli


Sultanbeyli Halı Yıkama

Sultanbeyli Halı Yıkama

Sultanbeyli Halı Yıkama,Step halı yıkama ile 20 yıllık deneyimimiz güler yüzlü hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda ürün tesliminden en son döneme kadar kapsayacak bir şekilde en üstün hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Kesinlikle fiyat odaklı bir çalışma prensibine sahip değiliz bizim için müşteri memnuniyeti olmazsa olmaz bir durumdur. İstanbul' da her geçen gün büyüyen bir değer olarak yolumuza devam ediyor.

Step halı yıkama isterseniz oturma grubunuz isterseniz mobilyalarınız tüm hassasiyetimizce temizlenmeltedir. Step halı yıkama olarak biz diyoruz ki 444 91 08 numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşmanız durumunda en kaliteli hizmet size sunulacaktır.

Online sipariş için tıklayınız


Sultanbeyli Halı Yıkama

Günümüzde bayanların yoğun çalışma nedeniyle temizlik gibi işlerle uğraşmaları oldukça zor olmaktadır. Temizlikle bile uğraşmaları zor olurken halı yıkamak akıllarına bile gelmemektedir. Fakat evde sürekli kullanılan bir halının her altı ayda bir yıkanması gerekmektedir. Bu nedenle bayanlar kendileri yıkayamadıkları için halı yıkama hizmetleriyle anlaşmak en mantıklı çözüm yolu olmaktadır.

Biz de Sultanbeyli halı yıkama hizmetleri arasında bulunan Step halı yıkama hizmetleri olarak en titiz bayanın bile güvenle halılarını teslim edeceği bir firma olmaktayız. En son teknolojiye sahip olan makinelerimiz halılarda derinlemesine temizlik sağlamaktadır. Bu nedenle bütün yıkadığımız halılar tertemiz olarak teslim edilmektedir.

Sultanbeyli halı yıkama merkezleri arasında en çok tercih edilen Step halı yıkama firmamız tarafından, halılarınız verilen adresten alınıp tesisimize götürülerek temizlenir ve mis kokan ve yumuşacık olmuş yüzeyi ile evinize teslim edilmektedir. Bu disiplin sayesinde herhangi bir aksaklığın çıkma olasılığı oldukça az olmaktadır. Sultanbeyli halı yıkama tesisimiz sayesinde Sultanbeyli'de yaşayan kişilerin halıları her daim tertemiz ve mis kokulu olmaktadır. Sultanbeyli'deki devamlı müşterilerimiz gönül rahatlığıyla evlerindeki halılarını kullanmaktadırlar.


Sultanbeyli Halı Yıkama Hizmetleri

Sultanbeyli halı yıkama tesisleri arasında bulunan Step halı yıkama firmamız her geçen gün en iyiye doğru hızlı adımlarla ilerlemektedir. Bunun olmasına neden olan ise oldukça verimli çalışan ve son derece tecrübeli olan çalışma arkadaşlarımız olmaktadır. Bu çalışma arkadaşlarımız sayesinde hem güler yüzleri sayesinde müşteri memnuniyeti hem de özverili çalışma azimleri sayesinde firmamızın gelişimine katkı sağlamaktadırlar.

444 91 08 Numaralı hattımız sayesinde kolaylıkla arayarak sipariş verebilir ya da Sultanbeyli Halı yıkama tesisleri arasında bulunan Step halı yıkama internet sitemize girerek oradan da kolaylıkla siparişlerinizi verebilirsiniz. Her koşulda sipariş alıp, kısa sürede teslimatını sağlama özelliğine sahip olmaktayız.

Sultanbeyli halı yıkama tesisleri arasında yer alan Step halı yıkama tesisimiz her daim müşteri memnuniyeti için çalışan ekibimiz ile yedi yirmi dört hizmete açık bulunmaktayız. Her koşulda mevcut müşterilerimizin, potansiyel müşterilerimizin ve eski müşterilerimizin yardımına koşma konusunda oldukça hızlı ve güvenilir bir yapıya sahip olmaktayız.

Sultanbeyli Halı Yıkama Aşamaları

Her Sultanbeyli halı yıkama firmasında olduğu gibi halı yıkama olayı birçok işlemden geçmektedir. Bizim farkımız bu işlemlerin her evresinde denetimi elden bırakmamaktır. Her aşamada kontrol sağlanarak kusursuz bir temizlik ortaya çıkarmaktayız, bu nedenle halıların teslimatında ve evlerde kontrol edildiğinde hiçbir sorunla karşılaşılmamaktadır. Tedbiri elden bırakmamak her işte olduğu gibi Sultanbeyli halı yıkama işinde de oldukça önemli bir teknik olmaktadır.

Halı yıkamada ilk aşama olarak sipariş alma işlemi gerçekleştirilmektedir. Telefonla ya da internet adresiyle yapılan siparişler kayıt altına alındıktan sonra verilen adrese gidilmekte ve halıların sayısı ile şekillerinin yazıldığı belge imzalanarak ev sahibine verilmekte ve halılar teslim alınmaktadır. Daha sonraki işlem fişleme işlemidir. Bu işlem sayesinde hiçbir müşterinin halıları birbirine karışmamaktadır. Her halının üzerine müşteri barkodları yapıştırılmaktadır.

Sultanbeyli halı yıkama tesisimizde yapılan bir sonraki işlem halı yıkama işlemi olmaktadır. Bu işlemde ilk olarak toz alma işlemi yapılmaktadır. Bu işlem toz alma makineleri tarafında yapıldıktan sonra içi temiz su ile dolu havuzlara halılar yerleştirilir ve kirleri kabarana kadar bekletilir. Daha sonra yıkama işlemi yapılır, ardından sıkma ve kurutma işlemleri yapılmaktadır.

Son kontroller de( hav süpürme, parfümleme, paketleme) yapıldıktan sonrateslimat aşamasına geçilmektedir. Halılar düzgün bir şekilde arabalara yerleştirilir ve alınan adrese gidilerek teslim edilmektedir.