444 91 08

Sultangazi


Sultangazi Halı Yıkama

Sultangazi Halı Yıkama

Sultangazi Halı Yıkama, İş yoğunluğumuz ne kadar üst düzeyde olsa da kesinlikle titiz bir şekilde çalışma yapılarak sizlere hizmet sağlanacaktır. Kesinlikle tüm müşterilerimize eşit ağırlıkta bir yakınlık gösteriyor ve üstünkörü temizlik yapmıyoruz. Halı temizliğinde kesin çözümümüz kirlerin azalmasıdır. Bunun için test edilmiş onaylanmış olan bitkisel ürünler kullanılmaktadır. Aksi takdirde elleriniz de yanacaktır. Firmamızda yer alan makinemiz kesinlikle son modellerdir ayrıca çamaşır makinelerinden tutunda tüm elektronik aletler düşünülmüştür.

Step halı yıkama merkezi olarak bizimle ilerlediğiniz ve bizimle kaldığınız sürece kesinlikle en güzel hizmeti alacağınızın garantisi olacaktır. Step halı yıkama merkezine 444 91 08 numaralı müşteri danışma hattından ulaşabilirsiniz. Online sipariş için tıklayınız.


Sultangazi Halı Yıkama

Halı yıkama işi, bir bayanın evinde kendi imkanlarıyla yapıldığı takdirde oldukça hem maddi hem de manevi zarara girilmiş olmaktadır. Halı yıkamak çok zahmetli bir iş olduğundan dolayı hem çok zaman kaybettirir hem yorar hem de fazlasıyla su ve deterjan harcatır. Bu nedenle halı yıkama işi halı yıkama firmaları tarafından yapılması daha mantıklı bir karar olmaktadır.

Sultangazi halkına hizmet vermek amacıyla kurduğumuz Sultangazi halı yıkama firmaları arasında olan Step halı yıkama firmamız, Bütün müşterilerimizin halılarını kabul ederek hepsi ile teker teker ilgilenmektedir. Bu nedenle müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Sultangazi halı yıkama tesisimiz her yönden oldukça avantajlı bir tercih olmaktadır. Maddi yönden müşterilerimizi sıkıştırmak istemediğimizden dolayı fiyatlarımız oldukça her bütçeye uygun olmaktadır. Fiyatlarımız hem uygun hem de temizlik kalitemiz bir numara olmaktadır. Bu nedenle Sultangazi halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmaktayız.Sultangazi Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkama aşamalarımızın her birinde titiz ve dikkatli bir şekilde takım arkadaşlarımız ile birlikte çalışmaktayız. Her daim güler yüzlü olan çalışma arkadaşlarımız sayesinde her zaman müşteri memnuniyetini yakalamaktayız. Sultangazi halı yıkama hizmetleri arasında yer alan Step halı yıkama hizmetlerimizin, halı yıkama aşamaları şu şekilde gerçekleştirilmektedir;

İlk etapta müşterilerimizden gelen siparişleri,444 91 08 telefon numarası ya da internet adresi yardımı ile alınır ve verilen adrese gidilerek halılar teslim alınır. Daha sonra fişleme işlemine geçilerek halıların üzerlerine müşteiye özel barkodalar yapıştırılır ve bu sayede hiçbir müşterinin halını birbirine karışmaz. Sultangazi halı yıkama hizmetimizde bir sonraki etapta artık halı yıkama işlemine geçilir. Halılar üzerindeki kaba toz, toz alma makineleri ile alındıktan sonra içi temiz su dolu havuzlara yerleştirilip kirleri kabarana kadar bekletilir.

Kirleri kabaran halıları fırçalama bölümüne alınır ve güçlü makinelerimiz ile fırçalandıktan sonra durulama bölümüne alınır ve daha sonra sıkma işlemine geçilir. Bu işlemde Sultangazi halı yıkama makinelerimiz özel uygulamalar ile rulo halinde sıkar ve kurulama odasına geçirilir. Kurulama odasında halılar temiz havalar ile kurutulur ve havalandırılır daha sonra hav süpürme işlemi yapılır ve ardından parfümleme işlemi gerçekleştirilir. Son kontrol işleminde de paketleme işlemi yapıldıktan sonra teslimat işlemleri gerçekleştirilir.

Sultangazi Halı Yıkama Hizmetleri

Sultangazi halı yıkama hizmetleri arasında bulunan Step halı yıkama hizmetleri olarak, teslimat hizmeti yapılırken müşterilerin memnuniyeti için elimizden geleni yapmaktayız. Bütün müşterilerimize özel davranarak güler yüzü hiçbir zaman eksik etmemekteyiz. Bütün müşterilerimiz, firmamız için ayrı ayrı özel yerlerde bulunmaktadır.

Halı yıkamamızın bütün aşamalarında titizlikle kontroller yapılmakta ve tek tek bütün halılarla ilgilenilmektedir. Bütün çalışan arkadaşlarımız kendi halıları gibi sahiplenerek içlerinden gelerek iş yapmaktadırlar, bu sayede bütün halılar oldukça temiz ve mikroplarından arınmış bir şekilde teslim edilmektedir.

Özel ve son teknolojiye sahip yıkama makinelerimiz sayesinde hiçbir halıda tek bir tane kir bile kalmadan derinlemesine temizlik sağlanmaktadır. Çocuklarınızı rahat rahat halının üzerinde oynatma şansına sahip olmaktasınız. Sultangazi halı yıkama tesisi olarak bütün Sultangazi halkına keyifle hizmet vermekten gurur ve onur duymaktayız. Sadece Sultangazi ile kalmayıp İstanbul'un birçok semtinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bizimle çalışan bütün müşterilerimiz ayrıcalıklı olmaktadır.

Hem fiyat uygunluğumuzla hem de kaliteli halı yıkama hizmetimizle her açıdan ayrıcalıklı müşterilere sahip olmaktayız. Firmamızın bu günlere gelmesinde katkısı olan bütün çalışma ekiplerimizle gurur duymaktayız. Hepsi azmiyle, özverili çalışma temposuyla, güler yüzüyle, sahiplenme duygularıyla bu firmamıza katkıda bulunmaktadırlar.