444 91 08

Tuzla


Tuzla Halı Yıkama

Tuzla Halı Yıkama

Halılar en çok toz kapan ve çabuk kirlenen bir sergidir. Bu durumda halıların yıkanması ve ilk günkü gibi temiz kalması gerekir. Bu yüzden sizlere Tuzla halı yıkama hizmetimizi sunmaktayız. Eğer Tuzla ilçesinde ikamet ediyorsanız sizler için standartların üstünde hizmet vermekteyiz. Halıları en iyi ve güvenilir şekilde yıkayarak Tuzla ilçesinde bulunan her noktaya Tuzla halı yıkama ile hizmet vermekteyiz. Step Halı Yıkama firmamız sizlerin getirdiği halıları dikkat ile yıkamaktadır. Halılar renklerine ve cinslerine göre ayrılarak yıkanma evrelerine alınırlar. Daha sonra da sağlıklı bir şekilde Tuzla halı yıkama hizmetimiz ile halılar sıkılır ve sudan arındırılır. Kuruma işlemi bittikten sonra da halılar paketlenip müşterilere bilgi verilir. Firmamızın sizlere ulaştığı numara ise 444 91 08' dür. Sizde Tuzla halı yıkamaya bu numaradan ulaşabilirsiniz. Tecrübeli ekiplerimiz sayesinde halılarınızı aradığınız anda teslim alırız ve kısa sürede yıkama evrelerini bitirip sizlere teslim ederiz. Ekibimiz sayesinde Tuzla'nın herhangi bir yerinde bulunan halıları kolay bir şekilde bulabiliriz. Ayrıca halılarınızı yıkadıktan sonra anlayacaksınız ki halılar herhangi bir katı temasta bulunmamışlar. Tuzla halı yıkama hizmetimiz halılarınıza zarar vermediği gibi, halıları ilk günkü gibi temiz ve yeni teslim eder. İstanbul'un ilçesi olan Tuzla'daki her bölgede halı teslimi aldığımız gibi kısa bir sürede de teslim ederiz.

Tuzla Halı Yıkama Tercihi

Tercihinizi bizden yana kullanmanız sizler için en iyi şey olacaktır. Tuzla halı yıkama servisimize getirdiğiniz halılar ile özenle ilgilenip, en ufak bir zarar görmesini bile engelleyerek hizmet vermektedir.

Yoğun olan iş temponuzdan evinizin temizliğine zaman kalmıyor ise ya da halılarınızı güzel bir şekilde yıkayamıyor iseniz tercihinizi Tuzla halı yıkamadan kullanın. Tek yapmanız gereken şey telefon numaramızı çevirerek ev adresinizi vermeniz olacaktır. Diğer firmalar gibi adresi bulmada zorluk yaşamayız ve sizi kirli halınız ile saatlerce ya da günlerce bekletmeyiz. Halı yıkama firmamızda halılarınızı özel şampuanlar ve makinalar ile yıkarız. Böylece halılarınıza zarar vermeden yıkarız ve halılarınız daha uzun ömürlü bir hale gelir. Halılarınızı bize teslim ederek keyfinize ve rahatınıza bakabilirsiniz.

Hangi halılarınızın yıkanacağına karar verdiğinizde Tuzla halı yıkama servisimizi aramanız yeterli olacaktır. Ekibimiz evinize gelip halıları alacaktır. İşin ehli olan firmamız sayesinde halılarınız istendiğinizden daha güzel hale gelecektir. Bu yüzden tercihiniz Tuzla halı yıkama olmalıdır. Bunların yanı sıra halı yıkama servislerimiz sistematik olarak çalışmaktadır. İş birliği yapan ekiplerimiz halılarınızı zamanından önce teslim etmeyi hedeflemişlerdir. Halılarınızı da kuruttuğumuz için kurumasını beklemenize gerek kalmayacaktır. Tek yapmanız gereken şey bizlere temizletmek için vermiş olduğunuz halıları, temizlendikten sonra istediğiniz yere yaymak olacaktır.

Tuzla Halı Yıkama Şekli

Evinizdeki halıları yıkamak için zaman bulamadığınızdan dolayı bize teslim ettiğiniz halıları standartların üstünde olan bir şekilde temizleriz. İlk önce halıları renklerine ve cinslerine göre ayırırız. İlk olarak gözle görülmeyen kir ve tozdan arındırırız. Daha sonra ilaçlı havuzlarımızdan geçirerek yüksek basınçlı ve yoğun ovalamalı makinalarımızda yıkarız. İlaçlı havuzlarımız her bir müşteriye özel alandan mevcuttur. Halıyı sıkma işlemine hazır hale getirdikten sonra hava ve durulama suyu vererek sıkma işlemini gerçekleştiririz. Suyundan arındırılan halı, kurutma odalarına asılarak nemini alıp sıcak hava üflemek sureti ile 15 saat gibi bir sürede kurutulur. Kurutulan halılar, son kontrolleri yapılmak üzere paketleme bölümüne gönderilir ve son kontrolleri yapılır. Daha sonra da parfümlenen halılar paketlenip, müşterilere teslimatı için bilgi verilir.Tuzla halı yıkama sizlere böyle hızlı ve güvenilir şekilde hizmet eder.