444 91 08

Üsküdar


Üsküdar Halı Yıkama

Üsküdar Halı Yıkama

Üsküdar Halı Yıkama, Step halı yıkama merkezi olarak bir telefonla halı ve yıkanmasını istediğiniz eşyalarınızı evinizden ve de işyerinizden alıyoruz. İstanbul' un her noktasına olduğu gibi Üsküdar ve çevresine ücretsiz servis ağımızda mevcuttur. Dilerseniz internet üzerinden online olarak sipariş verebildiğiniz gibi 444 91 08 numaralı müşteri danışma hattımızdan da bize ulaşabilirsiniz. Halılarınız evinizden alınırken bilgileriniz uzman personellerimiz tarafından işlenmektedir bu noktadan sonra kesinlikle Step halı yıkama merkezi güvencesi altına girmiştir. Halılarınız merkezimize girdikten sonra direk olarak ilk kontrol işlemi gerçekleştirilmektedir ve cinsine ve çeşidine göre ayrılır bu sayede yıkama türü usta personelimiz tarafından halınızın çeşidine göre düzenlenmektedir.

Halılarınız daha sonra çırpılarak tozlarından arınması işlemi yapılmaktadır çünkü içerisinde biriken kir ve toz ancak bu işlem sayesinde sın bulmaktadır. Daha sonra vakumlama işlemi yapılır. Bu işlem koltuk yıkama, konusunda da aynıdır tüm bu aşama sonrasında en güzel şekilde dezenfekte edilerek yıkanmaktadır. Step halı yıkama merkezimize telefonla ulaşabileceğiniz gibi internet üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Online sipariş için tıklayınız.


Üsküdar Halı Yıkama

Günümüzde halı yıkamak oldukça zor ve zahmetli bir iş olarak algılanması nedeniyle artık pek fazla rastlanmamaktadır. Bir bakıma da düşünüldüğü zaman gerçekten hem zahmetli hem de maliyetli olduğu ortaya çıkmaktadır. Evlerde halı yıkandığı zaman oldukça fazla su tüketilmektedir, bu da hem kişi açısından hem de çevre açısından hiç iyi bir durum olmamaktadır. Bu gibi durumlarda en mantıklı çözüm halı yıkama firmaları ile iş birliği içerisinde bulunmak olmaktadır. Hem daha tasarruflu hem de zahmeti yok denecek kadar az olmaktadır.

Üsküdar halı yıkama firması olarak, kesinlikle su tüketimi ve temizlik açısından oldukça duyarlı davranmaktayız. Hem şirketteki çalışanlarımız hem de bizzat kendimiz oldukça dikkatli çalışmaktayız. Üsküdar halı yıkama firmaların arasında bulunan Step halı yıkama firmamız uzun zamandır bu işi yapmakta ve başarılı ekibi sayesinde en iyi olma yolunda hızlı adımlar atmaktadır.

Üsküdar halı yıkama firması olarak amacımız, en kirli halıları bile tek bir toz kalmayacak şekilde temizlemek ve güler yüzümüz ve kaliteli hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini yakalamak olmaktadır. Hepimiz bu amaç uğruna emek harcamaktayız, tek isteğimiz müşterilerimiz her zaman mutlu ve memnun kalsınlar. Üsküdar halı yıkama Firmamıza ve müşterilerimize bakılacak olursa bu amacımızı layıkıyla yerine getirmeyi başarmaktayız.


Üsküdar Halı Yıkama Hizmetleri Özellikleri

Her daim güler yüzden ve istekli çalışmaktan vaz geçmeyen çalışma arkadaşlarımız ve son teknolojiye sahip olan yıkama makinelerimiz sayesinde bu günlere gelerek bu başarıya sahip olmaktayız. Çalışma arkadaşlarımız ile bir aile olarak işimizi hep benimseyerek çalışmaktayız. Ancak bu şekilde gerçek bir hizmet verebilmek mümkün olmaktadır.

Üsküdar halı yıkama firmaları arasında bulunan Step halı yıkama firmamız, her daim kaliteli hizmet vererek aldığı paranın hakkını vermektedir. Keyifle çalışan arkadaşlarımız ile her zaman mutlu bir şekilde bütün siparişleri zamanında teslim etmekteyiz. Üsküdar halı yıkama firması olarak çalışan bütün personelimizi birbirinden ayırmadan sevip korumaktayız.

Üsküdar Halı yıkama işimiz oldukça verimli ve hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Yapılan bütün işlemler sırasıyla ve düzenli bir şekilde yaparak her zaman temiz ve disiplinli iş yeri oluşturmaktayız. Üsküdar halı yıkama işlerinin her zaman bir düzen disiplin içerisinde yürümesi hem personel açısından hem de müşteri açısından oldukça yararlı bir çalışma tekniği olmaktadır.


Üsküdar Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkama disiplinli olarak aşama, aşama halı yıkama koordinesinde bulunmaktayız. Bu aşamaları hiçbir zaman bir tanesini bile atlamadan tamamlamaktayız. İlk aşama, sipariş alma aşaması olmaktadır. 444 91 08 numaralı telefonu arayarak ya da internet adresinden sipariş veren müşterilerimizi kayıt altına alarak verilen adrese verilen tarihte gidilip halıları teslim alma aşaması olmaktadır. Üsküdar halı yıkama hizmeti olarak ikinci aşama, fişleme aşaması olmaktadır. Halılar diğer halılar ile karışmaması için müşteri numarası ya da barkotlama yapılmaktadır. Bu sayede hiçbir müşterinin halısı başka bir müşterinin halısıyla karışmamaktadır.

Üçüncü aşama, ölçme aşaması olmaktadır. Bu aşamada adından da anlaşılacağı üzere ölçme işlemi yapılmaktadır. Halılar metre kare hesabı yaparak ücretlendirilmektedir. Dördüncü aşama, Üsküdar halı yıkama tesisimizde bulunan toz alma makineleri ile halıların üzerindeki kaba tozu almak olmaktadır. Daha sonra içi temiz su dolu olan havuzlarımıza bu halıları yerleştirilerek kirleri kabarması için bir süre bekletilmektedir. Yeteri kadar bekledikten sonra fırçalama ve durulama işlemleri yapılmaktadır.

Beşinci aşama, halı sıkma ve kurulama işlemlerinden oluşmaktadır. Altıncı aşama, son kontrollerin yapılması ve Üsküdar halı yıkama hizmeti olarak yedinci aşama ise teslimatın gerçekleştirilmesi olmaktadır.