444 91 08

Zeytinburnu


Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama, Step halı yıkama merkezi olarak 20 yıldan bu yana halı yıkama ve temizlemede İstanbul' da öncü firma olarak hizmet vermekteyiz. Bilindiği gibi halı ve koltuk yıkama oldukça zor üstelikte zahmetli bir iştir. Step halı yıkama merkezi olarak sizleri bu zahmetten kurtarıyoruz. Siz ise sadece temiz ve hijyenik halılarınızın keyfini çıkarıyorsunuz. Step halı kaliteli ve hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ücretsiz olarak evinizden alınıp evinize bırakılan halılarınız tamamen tecrübeli ekimiz tarafından yıkanmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız son sürüm makineleri bünyesine katarak müşterilerine hizmet vermektedir. 444 91 08 numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.Online sipariş için tıklayınız.


Zeytinburnu Halı Yıkama

Günümüzde evlerde kullanılan halıların gün geçtikçe kirlenmesinden meydana gelen temizlik ihtiyacı, ailelerin kendi imkanlarıyla karşılanması oldukça zor, uğraştırıcı ve maddi – manevi zarar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda kurulan halı yıkama tesisleri, halı yıkama organizasyonlarını en temiz haliyle yapmaktadırlar. Step halı yıkama olarak halıları oldukça temiz yıkama güvenilirliği ile yıkamaktayız. En son teknolojiyi kullanan makinelerimiz ve büyük firmamız ile her siparişe hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktayız. Zeytinburnu halı yıkama tesisleri arasında Step halı yıkama olarak en iyiye doğru hızlı adımlarla ilerlemekteyiz.

Halı yıkamada temizlik güvencesiyle aldığımız her halıyı söz verdiğimiz şekilde yıkamakta ve müşterilerimizi kırmadan onlara teslim etmekteyiz. Zeytinburnu halı yıkama firmaları arasında yer alan Step halı yıkamafirmamız, güvenilir elemanları ile son teknolojiye sahip makineleri sayesinde oldukça kısa bir süre içerisinde alınan halıları tertemiz olarak teslim etmektedir. Deterjan konusunda ise her zaman en kalitelisini ve en iyisini kullanmaktayız. Çevreye ya da sağlığa zarar verecek bir deterjan kullanmamaktayız. Müşterilerimizin sağlığını ve temizliğini her an düşünmekteyiz.

Zeytinburnu Halı yıkama Firmamız ile Zeytinburnu halkına hizmet ederek onların bütün halı yıkama ihtiyaçlarını istedikleri anda karşılamaktayız. Bu nedenle firma olarak müşteri devamlılığını sağlamaktayız. Saygıda hiçbir zaman kusur etmeyen çalışanlarımız ile uzun yıllar boyunca gelişerek işlerimizi büyütmeyi planlamaktayız. Zeytinburnu halı yıkama hizmetleri olarak, her zaman için en iyiyi, en kaliteliyi yapmak bizim asli görevimiz olmaktadır

Zeytinburnu Halı Temizleme Aşamaları

Halı yıkama işlemleri sırasıyla düzenli aşamalardan geçmektedir. Bu aşamaların hiçbiri atlamadan tek tek yapılmaktadır. Öncelikle sipariş alma işlemi gerçekleşmektedir. Bu işlemde, 444 91 08 numaramızı arayan ya da internet aracılığı ile bize ulaşan müşterilerin siparişleri kayıt altına alınmakta ve verilen adrese giderek halıların adedi ve çeşidi yazan bir belgeyi imzalayarak kişilere verme işlemi yapılarak halılar teslim alınmaktadır. Daha sonra fişleme işlemi devreye girmektedir. Fişleme işlemi, Zeytinburnu halı yıkama tesislerinde bulunan Step halı yıkama tesisimizde birçok halı bulunması nedeniyle karışmaması için halı üzerine yapıştırılan müşteri numarası ya da barkod sistemi olmaktadır.

Daha sonra ölçme işlemine geçilerek halının ebadı metre kare hesabı yapılarak belirlenir ve fiyatlandırma yapılır. Halı ilk kontrolleri yapıldıktan sonra, yıkama işlemine geçilmektedir. Zeytinburnu halı Yıkama işleminde öncelikle halının kaba tozu, toz alma makineleriyle alınır. Daha sonra içi su dolu olan bir havuza bırakılarak bir süre bekletilir ve iyice kabardıktan sonra fırçalanma işlemi yapılır. Ardından durulama işlemi yapılır ve bir sonraki aşama olan kurutma aşamasına geçilir.

Bu aşamada, sıkma, asma, kurutma odasına koyma ve havalandırma işlemleri bulunmaktadır. Kurutma işleminin hızlı sürmesi için santrifüj adı verilen makineler kullanılmaktadır. Bu makineler, kazan tipi sıkma makinesi ya da rulo tipi sıkma makinesi olarak adlandırılmaktadırlar.

Zeytinburnu halı yıkama hizmetleri arasında bulunan Step halı yıkama tesisimizde yapılan bir sonraki işlem ise son kontrol işlemi olmaktadır. Bu işlemde, hav süpürme, parfümleme ve paketleme aşamaları bulunmaktadır. En son işlemimiz ise teslimat işlemi olmaktadır. Yıkanan halılar paketli bir şekilde, alınan eve teslim edilmektedir.

Zeytinburnu Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama işlemleri bu şekilde disiplinli bir düzen içerisinde sona erdirilmektedir. Geriye ev sahiplerinin mis kokan halıları ile mutlu olarak yaşamaları kalmaktadır. Bu şekilde kişilerin gönülleri daha rahat olmakta, bizim ise yaptığımız iş içimize sinmektedir. Zeytinburnu Halı Yıkama Firması olarak her zaman bu inancımızı ve sevgimizi kaybetmemek için elimizden geleni yapacağız.