444 91 08

Tema Konutları


Tema Konutları Halı Yıkama

Tema Konutların'da, Step Halı Sizlerle! Haberiniz Var Mı?

Tema Konutları Halı Yıkama ekibi olarak; 20 yılın tecrübesi Step Halı Yıkama markasının özenli ve titiz çalışma sistemine sahip , güvenli bir hizmetini siz değerli Bakırköy sakinlerine sunmak üzere geliyoruz.

Uzun bir deneyime sahip firmamızla, sizlerin hizmetine en iyi şeklide vakıf olmak adına heyecan ve mutluluk içerisindeyiz. Yıkama hizmeti en iyi şekilde nasıl yapılır? sorusunu baz alarak ilerleme politikamız sayesinde her şekilde üstün kaliteyi sunmak hedefimizle varız ve yanınızdayız!

Tema Konutları Halı Yıkama; yıkama konusunda uzman bir kadro eşliğinde, son teknolojik makinalara sahip, hijyenik ve özenli bir şekilde hizmet vermektedir. Evinizin bir parçası olan eşyalarınıza, sizin verdiğiniz gibi bir özen vererek, en uygun sağlık koşullarını sağlayarak ve kaliteli malzemeler kullanarak yıkamaktadır.

Kir,toz ve toz akarları sayesinde bakteri oluşan halı ve diğer eşyalarınızı en ince ayrıntısına kadar, derinlemesine bir uygulama sağlayarak temizlemekte ve sizlere sunmaktadır.

Hizmet ilkemiz, sizin memnuniyetinizi haketmektir. Bu nedenle hata payını minimum tutarak yıkama yapmakta ve sağlıklı bir kontrolden sonra teslim etmekteyiz.

Yıkama Hizmetlerimiz;

-Halı Yıkama

-Yerinde Halı Yıkama

-Koltuk Yıkama

-Yatak Yıkama

-Yorgan ve Battaniye Yıkamadır.

Ücretsiz hizmet sunan servis ağımız;

bölgelere ulaştırılmaktadır.

444 91 08 nolu sipariş hattımızdan bizi arayarak, hizmet alabilirsiniz.

Güleryüz,kaliteli hizmet ve güven içeren firmamıza sizler de katılın ve Ailemizin bir parçası olun!