444 91 08

Cumhuriyet


Cumhuriyet Halı Yıkama Şişli

Cumhuriyet Halı yıkama firması olarak sadece halı değil aynı zamanda battaniye yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, yorgan yıkama hizmetlerimiz de vardır. 21 yıldır İstanbul ilinde bulunan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Halılarınız, battaniyeleriniz ve diğer size ağır yük olan eşyalarınız evinizden ücretsiz alınır. İtina ile temizlenir ve tekrar adresinize teslim edilir.

Cumhuriyet Halı Yıkama servisi adresinizden halıları vb. aldıktan sonra, yıkanması için fabrikamıza teslim eder. Bu esnada size bir takip numarası verilir. Bu takip numarasıyla arayıp bilgi alabilirsiniz. Battaniye yıkama için de aynı takip numarası geçerli olacaktır.

Yıkama işlemi alanında uzman kişilerce yapılır. %100 bitkisel şampuanlar kullanılır. Cumhuriyet halı yıkama olarak yıkama işlemi bittikten sonra, halıların suyunu almak için kurutma fırını kullanılır. Sonra toz alma makinesinden geçer ve paketleme aşamasında paketlenerek en kısa sürede evinize teslim edilir. Battaniye yıkama işlemi de aynı şekildedir. Eşyalarınıza el değmez. Her şey hijyen çerçevesinde yapılır.