444 91 08

Toki Konutları


Toki Konutları Halı Yıkama

Step Halı Yıkama, Toki Konutları' de Sizlerle Buluşuyor!

Step Halı Yıkama artık Toki Konutları halkımızın hizmetine layık olabilmek adına; 20 yıllık bir tecrübeyle kaliteli bir yıkama sağlamak ve sizleri memnun etmek için açılışını yapmıştır.

Toki Konutları Halı Yıkama; kaliteli bir hizmet tecrübesi ışığı altında, güven ve özen ilkemiz olması koşuluyla; halı yıkama konusunda sizlerin yanında olmak üzere adım attık.Uzman bir ekip, son teknoloji harikası makineler ve kaliteden ödün vermeyen temizlik ürünlerimizle sizlerle buluşmak üzere yola çıktık. Bu yolda misyonumuz; hijyenik ve uygun koşullarda yıkama hizmeti sunmak ve sizleri memnun etmek!

Halı yıkama konusunda titiz bir çalışma ve bilinçli bir temizlik anlayışıyla, halılarınızda birikmiş her türlü toz, kir ve toz akarlarından derinlemesine arındırmak için uygulama yapmaktayız. Yıkanan halıları veya diğer yan yıkama hizmetlerimizde titiz ve özenli bir çalışma ile en ince ayrıntısına kadar kontrol sağlayarak uygulamaktayız.

Hizmetlerimizin tek amacı, sizlerin memnuniyet dolu teşekkür sözlerinde gizli! Daha iyiye daha mükemmele yaklaşmak ve sizlerin nezninde ilerlemek,yolumuza devam etmek!

Toki Konutları Halı Yıkama Fabrikası Olarak Verdiğimiz Hizmetler;

-Halı Yıkama

-Yerinde Halı Yıkama

-Koltuk Yıkama

-Yatak Yıkama

-Yorgan ve Battaniye Yıkama

Ücretsiz taşıma ve yaygın servis ağıyla;

bölgelerinde de sizlerin hizmetinizdeyiz. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

Telefon numaramız; 444 91 08

Her daim hizmete hazırız! Sizlerle birlikte varız!